Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

PC -> TV hdmi-hdmi problem

Libor_ (9)|27.11.2008 22:14
Zdravím. LG 37lg7000 už nám stojí v obyváku a vyskytl se první problém. Nedaří se mi spojit notebook s HDMI vystupem (ATI Mobility Radeon HD3470) s telkou. Notebook jsem zkoušel připojit přes VGA se starým CRT a okamžitě to naběhlo. Myslím tedy že v ovladačích problém nebude. V ati catalyst mi to televizi najde, vypíše mi její parametry, zapnu zobrazení na lcd ale telka furt píše žádný signal. HDMI kabl bohužel nemám možnost na ničem jiném vyzkoušet. Nevím už kde může být chyba.. Jestli někde v nastavení tv, nebo v kabelu. V telce jsem vyzkoušel všechny hdmi porty se stejným vysledkem.
Pavel_tempx2 (829)|28.11.2008 11:20
chtělo by to nějaké obrázky toho, jak to máte nastavené (screenshot) a taky jak vypadají výstupy na notebooku
Libor_ (9)|30.11.2008 10:54
Už vše funguje. Sice se mi to nezdá zrovna nejpohodlnější ale co nadělám. První jsem přeinstaloval drivery, nainstaloval nejnovější catalyst a nakonec se ukázala chyba asi v postupu připojování. Musím notebook vypnout, televizi přepnout na HDMI kanál, připojit hdmi do notasu a zapnout ho.. až po té to funguje. Když televize není na tom kanálu ještě před zapnutím notebooku, tak to nefaká. Docela naprd postup, možná to jde i nějak jinak, ale už jsem neměl nervy na experimenty. Jinak obraz FullHD z mého notasu mě nadchl. barvy nádhera. Při přehrávání filmů se mi obraz někdy mirně škubne. Ale člověk, který se na takovou chybu nesoustředí na to ani nedojde. Bud to ještě chce doladit v catalysu nebo lepší grafiku.
První jsem měl v plánu postavi k této LCD HTPC, ale kdybych musel praktikovat takový postup aby mi obraz jel, tak si to neumím představit.