Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

Leadtek WinFast DTV 2000 Hybrid - pomoc

Daveit (7)|22.11.2008 12:31
Ahoj,
potřeboval bych prosím poradit ohledně Tv Karty: Leadtek WinFast DTV 2000 Hybrid. Včera jsem si koupil nový PC kde je nainstalovaný OS Windows Vista Home. V PC je i výše zmiňovaná karta. Do zdířky od této karty kam se strká coax. kabel od kabelové televize jsem ho zastrčil, ale přitom mi přijde že tam nejde žádný signál. V PC byl předinstalovaný program WinFast PVR2, ale po spuštění se mi objeví hláška: "Fails to connect decoders. Incoplete application shutdown may cause this problem." Už nevím co mám dělat. Mohl byste mi prosím někdo poradit, jelikož si opravdu nevím rady. Nikdy předtím jsem Tv kartu neměl, tak se v tom moc nevyznám... Zatím děkuji
Ivo Mašek (10205)|22.11.2008 19:08
[QUOTE]
Do zdířky od této karty kam se strká coax. kabel od kabelové televize
[/QUOTE]
Ta karta umí zpracovat analog a DVB-T, nikoli DVB-C. Kabelovka právě vysílá v DVB-C. Analog by jsi na kartě chytit měl.
Daveit (7)|22.11.2008 20:12
[QUOTE=Ivo Mašek;203157]Ta karta umí zpracovat analog a DVB-T, nikoli DVB-C. Kabelovka právě vysílá v DVB-C. Analog by jsi na kartě chytit měl.[/QUOTE]

Aha, děkuji moc. A můžete ještě doporučit nějaký program na sledování TV který podporuje i Vista?
Ivo Mašek (10205)|23.11.2008 11:39
Pro Leadtek přichází do úvahy pouze program od nich. Tedy WinFast PVR_2. Leadtek se s jiným softwarem moc rád nemá.
Ale co tu čtu kol a kolem, tak Vista se snad nesnáší s ničím. Víc problémů, než užitku.
Din0 (176)|28.11.2008 09:54
JInak celkem použitelný soft jak pro karty LEadtek je Chris TV