Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

Import *.rm *.ram videa?

hruzicka (4)|8.12.2004 22:36
Nevíte někdo zda nějaký střihový softík (vyjma real produceru a ulead video studia) dokáže naimportovat rm video soubor k úpravě a pozdějšímu vypálení na DVD? Zaplatil jsem si pár serverů odkud si je mohu stáhnout, ale rád bych si je upravil a vypálil na DVD....Konverzní programy jsou velmi pomalé...Rád bych se vyhnul postupu konverze-a pak střih....Neumím totiž zvolit správný formát...buď to ztratí výrazně kvalitu, nebo to zabere neúměrně mnoho místa...Děkuji za radu, pokud se nějaká dušička najde... :-(((
stayman (12393)|9.12.2004 00:22
A co ti vadi na UleadVideo Studiu, kedze to vie naimportovat a prave hladas taky strihovy soft ??? Tomu fakt nerozumiem. :-?
hruzicka (4)|11.12.2004 19:03
[quote=StayMan by €RikŁ€]A co ti vadi na UleadVideo Studiu, kedze to vie naimportovat a prave hladas taky strihovy soft ??? Tomu fakt nerozumiem. :-?[/quote]
No protože UVS 8 Trial to nezvládá...Jen zobrazí úvodní snímek ale dál se to nehne :-( ..Zkousel jsem desítky souborů z různých zdrojů a výsledek stejný...Ani reinstalace studia nepomohla. Kdyby to fachčilo, máš pravdu že byh měl to co hledám...
Pitomec (10211)|12.12.2004 09:56
Kdysi dávno jsem něco z RM převáděl do AVI (postup a soft byl myslím ke stažení zde na TVFREAKu), ale tento shitoidní paformát (=RM) se hodí akorát k umístění do recycled a následnýmu rychlýmu empty (nebo rovnou držet Shift a dát Delete).
stayman (12393)|12.12.2004 16:00
Tak to si mal napisat hned !!! Zvladne ti to "iba" prklopit napr. EOVideo a potom to mozes editovat aj v tom Uleade...
hruzicka (4)|23.12.2004 01:32
StayMan by €RikŁ€

Díky za Tvuj nazor, EO pouzivam, zda se mi nejlepsi ale trva to dost dlouho, chtel jsem si to zjednodusit. Ale i tak dekuji, moc zkusenosti nemam :-)
hruzicka (4)|23.12.2004 01:35
Pitomec

Souhlasim s Tebou, je to "shitformat" i kdyz na druhou stranu dokáže na malem prostoru byt i hodně kvalitní, kupodivu... :((