Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie
Zobrazené výsledky: 1 až 7 z 7

Téma: Import *.rm *.ram videa?

Nováček Avatar uživatele hruzicka
    Registrace
    Dec 2004

Nevíte někdo zda nějaký střihový softík (vyjma real produceru a ulead video studia) dokáže naimportovat rm video soubor k úpravě a pozdějšímu vypálení na DVD? Zaplatil jsem si pár serverů odkud si je mohu stáhnout, ale rád bych si je upravil a vypálil na DVD....Konverzní programy jsou velmi pomalé...Rád bych se vyhnul postupu konverze-a pak střih....Neumím totiž zvolit správný formát...buď to ztratí výrazně kvalitu, nebo to zabere neúměrně mnoho místa...Děkuji za radu, pokud se nějaká dušička najde...
    Odpovídat lze po přihlášení

Banned
    Registrace
    Feb 2007

A co ti vadi na UleadVideo Studiu, kedze to vie naimportovat a prave hladas taky strihovy soft ??? Tomu fakt nerozumiem.

Registrace
    Dec 2004

Citace Původně odesláno od StayMan by €RikŁ€
    A co ti vadi na UleadVideo Studiu, kedze to vie naimportovat a prave hladas taky strihovy soft ??? Tomu fakt nerozumiem.
    No protože UVS 8 Trial to nezvládá...Jen zobrazí úvodní snímek ale dál se to nehne ..Zkousel jsem desítky souborů z různých zdrojů a výsledek stejný...Ani reinstalace studia nepomohla. Kdyby to fachčilo, máš pravdu že byh měl to co hledám...

Je tu pořád Avatar uživatele Pitomec
    Registrace
    Mar 2004

Kdysi dávno jsem něco z RM převáděl do AVI (postup a soft byl myslím ke stažení zde na TVFREAKu), ale tento shitoidní paformát (=RM) se hodí akorát k umístění do recycled a následnýmu rychlýmu empty (nebo rovnou držet Shift a dát Delete).

Banned
    Registrace
    Feb 2007

Tak to si mal napisat hned !!! Zvladne ti to "iba" prklopit napr. EOVideo a potom to mozes editovat aj v tom Uleade...

Registrace
    Dec 2004

StayMan by €RikŁ€

Díky za Tvuj nazor, EO pouzivam, zda se mi nejlepsi ale trva to dost dlouho, chtel jsem si to zjednodusit. Ale i tak dekuji, moc zkusenosti nemam

Registrace
    Dec 2004

Pitomec

Souhlasim s Tebou, je to "shitformat" i kdyz na druhou stranu dokáže na malem prostoru byt i hodně kvalitní, kupodivu...

Podobná témata

1. Import videa z malych DVD
    Od prettorian v sekci Editace videa
    Reakcí: 1
    Poslední příspěvek: 01-03-2009, 09:54
  2. Import FLV
    Od jerry282 v sekci Editace videa
    Reakcí: 1
    Poslední příspěvek: 18-08-2008, 08:37
  3. import videa do pocitaca
    Od kavis v sekci Editace videa