Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

Prosim o pomoc

MiaS (4)|16.11.2008 22:34
Dobrý večer,
mam takový problém. Dodneška jsem měl propojenou Plazmovou televizi Panasonic Viera TX-32LDM70FA s DVD přehravačem LG DVX298H přes HDMI kabel a zvuk mi šel bez problému. Dneska jsem si chtěl pustit film na dvd a nešel mi zvuk. Zkusil jsem tedy HDMI kabel vyměnit za SCART, zvuk šel bez problému. Nemohli byste mi poradit a také vysvětlit, co se stalo, proč to prestalo jit? Rad bych to měl dál propojené přes HDMI (televize má jen 2 SCARTY a jeden je obsazen septoboxem, druhý videm). Mockrát děkuji za o pomoc a Váš čas.
stayman (12393)|16.11.2008 22:36
Kazdy prosi o pomoc.
MiaS (4)|17.11.2008 08:48
To mas sice pravdu. Ale k veci to moc neni.I tak diky.
artam (1147)|17.11.2008 10:00
[QUOTE=MiaS;202350]To mas sice pravdu. Ale k veci to moc neni.I tak diky.[/QUOTE]

Lenze tvoj na tvoj dotaz je odpoved presne rovnako zlozita ako na dotaz typu:

"Vcera som vybral z chladnicky pivo a chutilo mi, dnes som si tiez vybral z chladnicky pivo a ma nejaku divnu chut, tak som siel do krcmy a tam bolo pivo v poriadku. Preco?"
MiaS (4)|17.11.2008 19:55
No omlouvam se. Bouzel jsme tady poprve. A asi jsem nedodrzel pravidla. Priste nazev tematu upresnim. Mohl byste mi nekdo tedy poradit?
artam (1147)|17.11.2008 23:01
Hm, nechcem byt na teba zly, ;-) ale mam dojem, ze na tvoj dotaz "preco to prestalo ist" asi nikto nebude vediet odpoved. Jedina odpoved, na otazku, ze sa nieco samo od seba pokazilo bude - chod s tym do servisu.
Vedel by si ty niekomu poradit na dotaz - "vcera to islo, dnes to nejde a prisambohu nic som s tym nerobil"?

Samozrejme, ze je este zopar moznosti, ale na tie si hadam prisiel aj sam:
- pouzit iny HDMI kabel - vylucis chybu kabla
- pouzit iny televizor - vylucis chybu HDMI vstupu televizora
- pouzit iny DVD prehravac - vylucis chybu HDMI vystupu prehravaca
No a potom sa uvidi, co z toho potrebuje ten servis.
stayman (12393)|18.11.2008 00:04
asi tak.
MiaS (4)|18.11.2008 09:20
Dobre mockrat dekuji. Dneska to vyzkousim s jinym hdmi. Doufam ze to bude ten kabel.

Kdyztak sem napisu jeste vysledek. Zatim Ahoj..