Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

Jakou 32 LCD? Mam vybrano Samsung LE32A756

hypetraxx (55)|16.11.2008 19:35
je to dobra volba? Vetsi se bohuzel nevejde do mistnosti, ted tu mame 68 CRT, takze myslim ze i tak to bude zlepseni co se tyce velikosti obrazovky (hlavne do stran, na vysku mi to predbezne vychazi podobne).

Tahle 7. rada se da sehnat kolem 19k s DPH to mi prijde tak akorat, co jsem ochoten investovat.

Ma nekdo neco zasadne proti nebo mi ji schvalite?

Signal do ni poleze z HD satelitu, Skylink. Takze samo chapu ze toho HD signalu bude zatim malo, nicmene pocitam stim ze ta TV bude slouzit aspon 10 let (tak nejak slouzi dlouho to CRT :)
xpow (140)|16.11.2008 22:03
Pokud má tv sloužit 10 let a počítáš s HD signálem, pak bych překopal obývák a koupil min 42. Já nejsem příznivcem samsungů, ale tahle TV určitě není špatná. Ale výrobci zpravidla dávají do menších úhlopříček horší panely, elektronku apod. Takže v této velikosti je to skoro škoda peněz za takovou tv.
Superbobo (32)|16.11.2008 23:48
a hlavne vsechny ficurky ktera ma rada 756 oproti 656 tato televize v teto velikosti nema - pozor na to! Je to v podstate 656 jenom precislovana. Jestli to ma jinej panel vam nikdo nezaruci, a to ani Samsung :)
hypetraxx (55)|17.11.2008 07:38
tak podle popisu ma 756 proti 656

- vetsi dynamicky kontrast
- asi lepsi ten ultra clean panel
- Wide Color Enhancer 2
- 24p Video
- HDMI 1.3

tak jestli stoji o cca 1500 vic nez 656 tak mi prijde zas rozumnejsi koupit uz tohle ,)

Jake dalsi ficurky tahle tv nema proti vetsim rady 7?
xpow (140)|17.11.2008 10:30
No na Samsungy nejsem nějak zatíženej, ale každopádně platí u každého výrobce, že kvalitní elektroniku dává do větších modelů - na ty se píšou recenze, jsou na nich vidět nedostatky apod. Menší modely (masovka) potom řádně ošulí a rejžuje na nich. Proto bych pokud kupuji novou tv na 10 let radši šel do větší úhlopříčky. Zdroje HD signálu tu budou, ale tv bude pořád stejná.
Pokud se jedná o tyto konkrétní tv, tak ta 756 bude v této velikosti asi jako ta 656 ve větší velikosti, proto je asi lepší volbou. Ale to bych si ověřil na diskuzi o Samech, kterých je tady na fóru víc než dost.
Jinak ty věci jako dynamický kontrast jsou záležitostní marketingu, to je si jako tak, že prací prášek něco vypere dočista dočista..
hypetraxx (55)|17.11.2008 13:00
no zajimavy je, ze 7. rada se nedela ve velikosti 37 ... a 100cm kravu fakt proste nechci tak nevim co mam delat :)

diskusi o Samech je tu plno, ale tuhle nejmensi uhlopricku nikdo asi neshani :)