Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

Jaky DVD rekorder

insignia (9)|13.11.2008 00:07
Prosim poradte chci poridt DVD rekorder a nevim jak velky by mel byt HDD.
Premyslim o Panasonicu 78, 88 nebo Pioneer 560.
diky
Badis (226)|13.11.2008 13:19
Insignia - Čím větší tím lepší. :-) Mohu doporučit Panasonic.Logické ovládání.....
losos (2977)|14.11.2008 03:26
[QUOTE=Badis;201707]Insignia - Čím větší tím lepší. :-) Mohu doporučit Panasonic.Logické ovládání.....[/QUOTE]

Plně souhlasím...panáci jsou super, budeš spokojený... fantasticky snadné ovládání, včetně střihu, a vůbec všeho.
insignia (9)|14.11.2008 22:57
Dekuju za rady.
Ted jen presne nevim jestli stoji necele tri tisice za to mit HDD o 150 GB vetsi, dalsi rozdil je SD slot, ale ten asi nepotrebuju, maji USBcko. Umi 88 jeste neco navic oproti 78.
diky i.
renek (38)|16.11.2008 12:17
Taky jsem zakoupil Panasonic dmr 88. Všechno je v pohodě, ale prohlížet fotografie - to je síla. Televizor mam Philips 100 Hz, obraz se třese. Na lcd s rozlišením 1360 na 766 obraz v pohodě, ani se nehne, ale barvy katastrofálni- vůbec neodpovídají zkutečnosti. Máte s tím někdo nějaké zkušenosti. Jelo by to dobře třeba na televizoru s plným rozlišením?
renek (38)|18.11.2008 08:48
Opravdu nikdo neprohlížíte pomocí dvd přehrávaču fotografie. Potřeboval bych jen vědět, jestli je to běžný jev, že bývá statický snímek fotografie na televizoru roztřesen, nebo mám možna rekorder vadný a měl bych ho pak reklamovat. Díky za každou informaci.
renek (38)|19.11.2008 19:13
Jelikož na můj dotaz nikdo zatím neodpověděl, tak jsem zatelefonoval přímo do autorizovaného servisu Panasonic. Ale ani tam mi jednoznačně neuměli odpovědět, jestli je běžný jev, že promítané fotografie z DVD rekorderu na obrazovku televizoru se částečně třesou, nebo by měl být obraz naprosto bez jakéhokoli chvění. Odkázali mě na jiný servis panasoniku a tam mi řekli, že by se snímek snad chvět neměl, ale že ještě tento typ dvd rekordéru v opravně neměli, takže neví. Když tedy budu trvat v obchodě na reklamační opravě, tak to asi ze servisu odešlou zpátky když samí neví jak to vlastně má pracovat natož to ještě opravit. Tolik moje zkušenost. Vypadá to, že můžu dvd za skoro13 tisíc používat alespoň na nahráváni televizních pořadu.