Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

Problém s příjmem AverMedia DVB-T 771

Slavek (1)|6.12.2004 23:57
Mám kartu pro příjem digitálního vysílání AverMedia AVerTV DVB-T 771. Nemám venkovní anténu a společná anténa není schopná přijímat digitální signál. Na pokojovou anténu dosáhnu sílu signálu cca 57-60 %.
A nyní k problému – pokud poslouchám rádio, v dosti častých intervalech je zvuk trhaný (ztrácejí se slabiky řeči a slovo je neúplné). U TV obrazu je stejná závada ve zvuku, navíc se obraz občas zastaví a jeho část se vynechá. Můžete mi poradit, zda síla signálu je dostačující a zda by problém případně vyřešila venkovní anténa ? Nebo je zapotřebí vyměnit kartu za kvalitnější ? Díky za odpověď.
Ivo Mašek (10205)|7.12.2004 06:58
Hodit to ven a zesilovač. Nejdříve to zkusit bez toho zesilovače. Ale anténu bych dal ven určitě. (a správným směrem)
killerGBU (182)|8.12.2004 14:42
už se totady probíralo v hodně threadech, Avermedia nemá moc kvalitné tv tuner, hodně lidí stím mělo problémy, stačí projít nějaké vlákna ona téma jakou koupit DVB-T pc kartu
Atkins (447)|8.12.2004 16:42
Presne tak - Avermedia ma obecne malo citlivy tuner - v pocitaci mi vydrzela tyden - pak vymena za Technotrend :-)