Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

Jaký satelitní STB k Samsung LE 37 A 656 (full HD)

klarka.kaja (101)|7.11.2008 09:52
Ahoj, prosím poraďte mi satelitní příjmač k této TV. Je full HD, tak bych asi měla zainvestovat do HD příjmače co, nebo by při této velikosti uhlopříčky stačil SD příjmač?

A jaký typ byste mi doporučili?

Mám 2 typy: HDTV Vantage HD 6000 nebo Topfield TF 7700HSCI , které mi už někdo doporučil, ale jelikož se v příjímačích nevyznám, tak nevím, který je lepší a nebo jestli existuje i jiný, co by se mi hodil. Díky

Pozn. Ani tu TV ještě nemám, pokud máte k ní připomínky, nebo názory sem s nimi, at nekupuju zajíce v pytli
Frankie33 (41)|7.11.2008 10:10
Podobnu dilemu riesim aj ja. TV som uz viacmenej rozhodnuty pre 37A656. Zo sat STB som este pozeral na Octagon 918, tiez by ma zaujimalo porovnanie s uvedenymi Vantage.
MONYS (460)|7.11.2008 20:46
[QUOTE=klarka.kaja;200127]Ahoj, prosím poraďte mi satelitní příjmač k této TV. Je full HD, tak bych asi měla zainvestovat do HD příjmače co, nebo by při této velikosti uhlopříčky stačil SD příjmač?

A jaký typ byste mi doporučili?

Mám 2 typy: HDTV Vantage HD 6000 nebo Topfield TF 7700HSCI , které mi už někdo doporučil, ale jelikož se v příjímačích nevyznám, tak nevím, který je lepší a nebo jestli existuje i jiný, co by se mi hodil. Díky

Pozn. Ani tu TV ještě nemám, pokud máte k ní připomínky, nebo názory sem s nimi, at nekupuju zajíce v pytli[/QUOTE]Nejlepší názor si na tuto tv uděláte když si ji necháte předvést v obchodě na všech typech programů tj. analog. vysílání digit. vys. +hdtv. nebo BR. vybírejte podle svých očí a ne podle názorů jiných, každý totiž chválí to své!
jarino1978 (8045)|8.11.2008 02:24
[QUOTE=Frankie33;200128]Podobnu dilemu riesim aj ja. TV som uz viacmenej rozhodnuty pre 37A656. Zo sat STB som este pozeral na Octagon 918, tiez by ma zaujimalo porovnanie s uvedenymi Vantage.[/QUOTE]

Octagon - momentálne NDS ready
Vantage - kvalitnejší obraz v SD a HD, podpora skoro rovnaká ako u Octagon, mínus je, že nevie zdielať ( zatiaľ )
klarka.kaja (101)|11.11.2008 07:48
díky, a jaký typ Vantage? Nepotřebuji to nej nej, ale něco, co mi bude stačit na sledování TV v HD kvalitě.
stayman (12393)|11.11.2008 08:09
sat. prijmac sa kupuje ku telke? :-O
klarka.kaja (101)|11.11.2008 08:43
Já ho kupuju k TV, protože zatím nemám ani TV, ani sat.přijímač. Co je na tom divného?
stayman (12393)|11.11.2008 09:12
No, ze ja si sat.kupujem podla toho, na com mi najviac zalezi, ci na kvalite, alebo komforte a s telkou je to napodobne, ale tam jednoznacne asi co najlepsi obraz za co najmenej, teda inou recou, ak nieco kupujem, predsa to najskor suvisi s vecou samotnou a nie s ostatnymi nie? A este inak, to aj DVD si vyberies presne ku telke, alebo aj kable existuju specialne ku telke? Alebo este poslednykrat, takze ked budes mat tu telku a zariadenie akoze nie ku tej telke, napriklad analogove video, alebo DV kameru, tak ich na nej nemozes spustat?:D sranda, nereaguj. A este, je snad ti jasne, ze ked sa spatne trafis s tou telkou, tak ten SAT vlastne ani "nevyuzijes"? teda ten prijmac kvalitou sa prejavi inac na kazdej inej telke, teda chcem tym povedat, telka sa vybera ta naj !
klarka.kaja (101)|11.11.2008 09:27
No to je přesně ono, kupuju si přijímač, který bude dobrý a dobře se projeví na mé TV. Prostě, když už budu mít tuto TV, tak chci takový přijímač, díky kterému budu mít na TV dobrý obraz. To přeci spolu souvisí. Nemůžu si k této TV koupit sat. přijímač za 2000,-, který mi ani neposkytne HD obraz. Samozřejmě bych taky chtěla co nejlepší obraz za co nejméně korun. Myslíš, že jsem TV vybrala špatně?
stayman (12393)|11.11.2008 10:49
Podla mna si to nepochopila, proste akykolvek satelit kupis, moze byt kvalita ina na tvojej telke,ako u suseda...

Ale v pohode, chalani ti podla mna dobre radia, len skoda, ze zakladas vela tem :D
https://www.tvfreak.cz/forum/showthread.php?t=17960

cital som hlavne lososa, zda sa mi jeho pohlad na vec ok.
klarka.kaja (101)|11.11.2008 12:18
vím, že mám další stejné téma, ale na tomhle se nikdo moc nechytal, tak jsem musela změnit téma na trochu obecnější, no a jelikož mi občas na tohle téma někdo napsal, tak jsem odepsala