Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie
Strana 2 z 2 PrvníPrvní 12
Zobrazené výsledky: 16 až 23 z 23

Téma: Oznámení: Upgrade fóra na novější verzi

Je tu pravidelně
    Registrace
    Jan 2006

Souhlas

Je tu pořád Avatar uživatele Pitomec
    Registrace
    Mar 2004

Odhlašte - přihlašte, co to má za význam. Upgrade fóra, že to člověka znechutí

Je tu pořád Avatar uživatele Doom
    Registrace
    Mar 2004

stejnej význam jako u windows - nastoupit a vystoupit.
    ale je to otrava, tolik zbytečnejch kliknutí

Je tu pořád Avatar uživatele Pitomec
    Registrace
    Mar 2004

To je jinak - jako bych jel tramvají, pak musel vystoupit a znovu nastoupit. Což nedává smysl - když už tam jednou jedu, tak proč ta nesmyslná procedůra s výstupem a nástupem?

Je tu pořád Avatar uživatele Doom
    Registrace
    Mar 2004

třebas mezitím vytřou zem od sněhu

to přihlašování je jak u blbejch na dvorečku. počítal jsem to, je potřeba 5x kliknout.

Je tu pravidelně
    Registrace
    Jan 2006

Já jsem to musel udělat jen jednou a teď už jsem zase pořád automaticky přihlášený.
    P.S. lezu sem pořád z jednoho compu.

Moderátor Avatar uživatele Ivo Mašek
    Registrace
    Apr 2004

Citace Původně odesláno od Pitomec Zobrazit příspěvek
    To je jinak - jako bych jel tramvají, pak musel vystoupit a znovu nastoupit. Což nedává smysl - když už tam jednou jedu, tak proč ta nesmyslná procedůra s výstupem a nástupem?
    Je vidět, že jsi ještě nejel v přeplněné tramvaji., kde musíš na chvíli vystoupit, aby si mohli jiní úplně vystoupit.
    Teď jsem sem normálně přihlásil, tak jako obvykle, a vše je zatím normální, tak jako obvykle.

Administrátor Avatar uživatele Karel Polívka
    Registrace
    May 2006

K tomu, co zachycuje screenshot pár příspěvků výše, by nemělo docházet, jakmile se člověk už jednou odhlásí a pak znovu přihlásí (jinými slovy jakmile se mu vymaže cookies pocházející z předchozí verze fóra a vytvoří se mu nová ze stávající verze). Účel toho je úmyslné odhlášení v případě nějaké nekonzistence, aby se vytvořila správně nová cookie - pokud by toto nebylo, nebylo by možné se v takovém případě do fóra vůbec dostat.

Podle ohlasů se s tím ale přesto někdo občas potýká i po vytvoření nové cookie - bude třeba zjistit proč. Vytvořím zde pro účely diagnostiky sekci (budu potřebovat vědět od dotyčného, pokud takový případ nastane, 2 údaje z cookie ve stavu před a po), kam budou moci psát i neregistrovaní.

Napíšu tam pak do 1. příspěvku postup se screenshoty, co tam budu potřebovat v případě výskytu uvést.

Strana 2 z 2 PrvníPrvní 12

Podobná témata

1. After effects CS3 a novější presety
    Od tommmyt v sekci Editace videa
    Reakcí: 0
    Poslední příspěvek: 26-08-2012, 20:43
  2. Brzký upgrade fóra (vBulletinu)
    Od Karel Polívka v sekci Provoz TV Freaku
    Reakcí: 34
    Poslední příspěvek: 31-05-2012, 01:53