Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie
Zobrazené výsledky: 1 až 2 z 2

Téma: AVEr media software smrdí a je náročnej - poradíte mi lepší software?

Nováček
    Registrace
    Sep 2008

Ahoj všem,

můj problém je, že ikdyž splňuju všechny technick požadavky pro použití AVEr nejnovějšího softwaru, tak mi to prostě nefunguje. Kdykoli chci pustit televizi, tak mi spadne celej počítač (zrestartuje se), evidentně nevydrží ten nápor při náběhu programu. Zkusil jsem odpojit anténu, nahodit software, zapojit anténu a televize normálně jela (ikdyž to nebylo moc příjemný lézt pod stolem). Mám Pentium CPU 2.80 GHz, Dual Core 1 GB ramky...XPéčka mi to prostě nezvládaj a já jsem z toho docela už mimo. Koukal, jsem, že ten programmje dost náročnej, ale že až takhle?!?! Zkoušim si teď nainstalovat jiný programy, ale zatim nejsem moc úspěšnej v nastavování a nic nechytám. Může někdo poradit? Jakejkoli program, jakoukoli konfiguraci, cokoli co by pro mě znamenalo nelézt ze zadu do počítače, kdykoli chci koukat na televizi? Budu moc vděčnej...

A abych nezapomněl...mám kartu AVErTV DVB-T Super 007 (super to opravdu není)

Připadnej kontakt možnej na: matthewskelet@email.cz -> jakákoli rada bude oceněna bujarým jásotem

Pro ty, co dočetli až sem děkuju a doufám, že případná rada pomůže i dalším lidem s podobnym problémem.

Moderátor Avatar uživatele Ivo Mašek
    Registrace
    Apr 2004

Podobná témata

1. XBMC / KODI - možná nejlepší Media centrum software pro HTPC
    Od vomic v sekci Multimediální centra, DVD, Blu-ray
    Reakcí: 904
    Poslední příspěvek: 09-11-2017, 06:55
  2. Panasonic DLNA - skusenosti s media server software
    Od panasonic650 v sekci Televize: LCD, plazma
    Reakcí: 0
    Poslední příspěvek: 14-04-2010, 12:17