Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie
Zobrazené výsledky: 1 až 2 z 2

Téma: Přehráva pro fullHD

Nováček
    Registrace
    Aug 2008

Zdravím, mám novou TV a chtěl bych využít sledování filmů v HD. Protože mám na to slabý pc chtěl bych si koupit přehrávač ve smyslu Popcorn apod, který by se propojit s pc a nakopíroval na něj filmy, které bych pak sledoval. Potřeboval bych bezproblémovou práci s titulky a plynulé přehrávání fullHD filmů. Dále potřebuji mít na tom přehrávači výstup na 5.1 repra kokrétně Genius HT. Protože se v nich vůbec nevyznám prosím o konkrétní typy - spíše levnější modely.Děkuji
    Odpovídat lze po přihlášení

Je tu pravidelně
    Registrace
    Feb 2008

Citace Původně odesláno od Polosaty Zobrazit příspěvek
    Zdravím, mám novou TV a chtěl bych využít sledování filmů v HD. Protože mám na to slabý pc chtěl bych si koupit přehrávač ve smyslu Popcorn apod, který by se propojit s pc a nakopíroval na něj filmy, které bych pak sledoval. Potřeboval bych bezproblémovou práci s titulky a plynulé přehrávání fullHD filmů. Dále potřebuji mít na tom přehrávači výstup na 5.1 repra kokrétně Genius HT. Protože se v nich vůbec nevyznám prosím o konkrétní typy - spíše levnější modely.Děkuji
    Repráky bez dalšího zařízení na žádnou z těchto moderních krabiček nepřipojíš. Pokud nebudeš chtít jen stereo.
    Odpovídat lze po přihlášení

Podobná témata

1. Blu-ray prehrávač ONKYO
    Od veducki v sekci Multimediální centra, DVD, Blu-ray
    Reakcí: 11
    Poslední příspěvek: 04-01-2012, 18:10
  2. LG BD 370 Blu-ray přehrávač přehrává černobíle
    Od Fjody v sekci Multimediální centra, DVD, Blu-ray
    Reakcí: 6
    Poslední příspěvek: 29-06-2010, 13:06
  3. DVD HDD rekordér, přehrává HD a s USB, HDMI a DVB-T ?
    Od Plechi v sekci Multimediální centra, DVD, Blu-ray
    Reakcí: 2
    Poslední příspěvek: 06-11-2007, 19:03
  4. Play station 3 jak přehrává BR
    Od petruskin v sekci Multimediální centra, DVD, Blu-ray
    Reakcí: 0
    Poslední příspěvek: 09-08-2007, 09:31
  5. Počítač přehrává DVD bez zvuku
    Od Vlacek_oldd v sekci SW přehrávače
    Reakcí: 22
    Poslední příspěvek: 28-03-2005, 12:28