Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie
Strana 3 z 3 PrvníPrvní 123
Zobrazené výsledky: 31 až 44 z 44

Téma: Jaký satelitní STB k Samsung LE 37 A 656 (full HD) ..... a jaké máte s touto TV zkušenosti?

Je tu pravidelně Avatar uživatele Man5on
    Registrace
    Sep 2007

Citace Původně odesláno od klarka.kaja Zobrazit příspěvek
    To znamená, že když si koupím tuto TV, že na ní nebudu moci sledovat Nova HD, pokud nebudu mít STB s podporou MPEG4?
    Nova HD v DVB-T je jen test, není moc reálný, že to spustí natrvalo. Jedinou možností jak Novu HD chytat, je v DVB-S s HD satelitním receiverem a kartou Skylink.
    Odpovídat lze po přihlášení

Je tu občas
    Registrace
    Nov 2008

Dobrá, díky, budu se tedy koukat po přijímači, který umí mpeg4. To pak nebude vadit, že moje TV nepodporuje Mpeg4? Nebo se mi v TV ten opraz nezobrazí v té kvalitě HD.?

Je tu pořád Avatar uživatele Panzer.Dragon
    Registrace
    Sep 2008

pocitej s tim ze to ale navysi rozpocet koukni na model 756 ale nejsem si jistej jestli nebude mpeg4 az od 40" vyse

Je tu občas
    Registrace
    Nov 2008

Díky, ale ptám se na to, že když budu mít tuto TV, jestli na ní bude dobrý signál Nova HD? TV nepodporuje MPEG4, ale sat.reciever ano. Stačí když to umí ten sat.reciever?

Registrace
    Sep 2008

proste nova hd na ni nenaladis naladis nova normalni nebo lepe receno asi se ti ukaze nazev stanice ale neukaze se ti zadnej obraz tak sem to mel ja

pokud ji chytnes na nejaky zarizeni mimo tv ktery to umi a pak ji tam posles odpovidajicim kabelem tak to bude uplne stejna kvalita jako kdyby byl tuner zabudovanej v tv akorat musis pocitat s nevyhodanma spojenejma obecne s externim zarizenim dalsi ovladac,dalsi krabicka mozna jeste neco...

Je tu občas
    Registrace
    Nov 2008

ok, jestli to dobře chápu, tak když jí tedy naladím na reciever, který ji podporuje a po nějakém dobrém kabelu ji pošlu do TV, tak obraz v tv bude v té HD kvalitě - další ovladač - to bude prostě ten ovladač recievru ne? Ten bubu mít tak jako tak, pže jiný TV signál doma nechytám.

Registrace
    Sep 2008

aby nedoslo k nejakemu omylu kabel pro hd rozliseni,ne jako dobrou znacku jen proste aby ten receiver se nepripojoval pres scart do tv..

ano tak to myslim 2xovladac tv+receiver

Je tu občas
    Registrace
    Nov 2008

ok, rozumím, díky

Je tu občas
    Registrace
    Nov 2008

Ahoj, už ani nevím na co jsem tu psala dříve a nechce se mi to znovu číst. Už jsem koupila konečně satelitní reciever. Chtěla jsem HD, nakonec mám obyč (důvody nejsou důležité). Jde o Homecast S 3000 cr, který mi vyhovuje. Ted ale konečně příjde TV Samsung LE40a656 a já nevím, jaké kabely k tomu mám přikoupit. Zatím mám do starožitné televize veden obyčejný kabel scart, který nebude pro novou TV stačit. No a já teď nevím, jak spojit TV a reciever. Jestli nějakou lepší scart a v tom případě jakou? Nebo nějakým tím HDMI kabelem? Netuším. Prosím títo zase o radu. Díky. Reciever budu mít hned vedle tv, resp. pod ní, takže nemusí být kabel dlouhý. Díky.

Registrace
    Sep 2007

Ahoj, už ani nevím na co jsem tu psala dříve a nechce se mi to znovu číst. Už jsem koupila konečně satelitní reciever. Chtěla jsem HD, nakonec mám obyč (důvody nejsou důležité). Jde o Homecast S 3000 cr, který mi vyhovuje. Ted ale konečně příjde TV Samsung LE40a656 a já nevím, jaké kabely k tomu mám přikoupit. Zatím mám do starožitné televize veden obyčejný kabel scart, který nebude pro novou TV stačit. No a já teď nevím, jak spojit TV a reciever. Jestli nějakou lepší scart a v tom případě jakou? Nebo nějakým tím HDMI kabelem? Netuším. Prosím títo zase o radu. Díky. Reciever budu mít hned vedle tv, resp. pod ní, takže nemusí být kabel dlouhý. Díky.
    Tenhle Homecast 3000cr nemá ani komponentní výstup natož HDMI! Takže na cokoliv jiného než scart zapomeň. Můžeš koupit lepší scart kabel, ale zázraky od toho nečekej. Přístroj to není španej, je kvalitní, jednoduchej, ale k dnešním HD zobrazovačům už zastaralej a málo platnej

Je tu občas
    Registrace
    Nov 2008

Já vím. Koupím nějakou kvalitní scartku.
    Já chtěla dlouho HD reciever, ale okolí mi ho vymluvilo, že zatím to nevyužiju. A za rok dva cena klesne a koupím si jinej. Na moje argumety, který jsem získala tady od vás mi odpovídali tak, že mi vzali vítr z plachet a já kapitulovala. Ale s tím Homecastem jsem spokojená. Uvidím jak to půjde na té nové TV. Snad se nezkácím.

Je tu pořád Avatar uživatele Heartwork
    Registrace
    Nov 2008

Já chtěla dlouho HD reciever, ale okolí mi ho vymluvilo, že zatím to nevyužiju.
    Dle hesla "já to tam taky nemám", případně s souladu s úvahou "přeci nemůžeš mít lepší než já" - co čech, to muzikant

Registrace
    Sep 2007

Citace Původně odesláno od Heartwork Zobrazit příspěvek
    Dle hesla "já to tam taky nemám", případně s souladu s úvahou "přeci nemůžeš mít lepší než já" - co čech, to muzikant
    To jsi vystihl naprosto přesně.

Je tu občas
    Registrace
    Nov 2008

Chápu vaší reakci, ale nemyslím, že by mi to vymlouvali, protože nechtěli abych měla něco lepšího než oni. Vy tady na fóru jste fajnšmekři a doporučujete to nejlepší na trhu (to není urážka). Někdy ale lidem stačí věci levnější, u kterých nenároční (jako já) nepoznají rozdíl. No a to mi tvrdili lidé kolem, že prostě rozdíl nepoznám. a až bude více stanic HD, tak už ty HD recievery budou zase levnější. Tak at jdu do něj až pak, když ho tolik chci. Já sice za to nějakou dobu bojovala, ale pak jsem kapitulovala.......

ale už dost vysvětlování...nemám se přeci za co omlouvat...bylo to mé rozhodnutí a nemá cenu se o tom bavit

sumasumárum, s tím co ted mám udělám nejlépe, když si koupím nějakou kvalitní scartku.

ještě jeden dotaz: sice patří do sekce DVB-T, ale zeptám se, třeba to vyjde. Neznáte nějaký levný (cca 1000,-), ale přesto dostačující DVB-T přijímač? Chci ho do ložnice. Tam není možnost dotáhnou kabel od satelitu. Ale někdy muž okupuje Tv v obýváku (sport) a já bych ráda viděla něco jiného, tak by mi stačil DVB-T. Nepotřebuji žádný speciální, ale ráda bych neporuchový. Díky.

Strana 3 z 3 PrvníPrvní 123

Podobná témata

1. Reakcí: 0
    Poslední příspěvek: 16-05-2010, 22:33
  2. Panasonic TX-P46G10E. Jaké máte zkušenosti?
    Od BlackHawkcz v sekci Televize: LCD, plazma
    Reakcí: 5
    Poslední příspěvek: 03-01-2010, 20:37
  3. jaké máte zkušenosti se satelity se Skylinkem k Full HD TV?
    Od mildik2 v sekci Televize: LCD, plazma
    Reakcí: 9
    Poslední příspěvek: 09-10-2009, 23:50
  4. Reakcí: 1
    Poslední příspěvek: 26-07-2009, 17:16
  5. Reakcí: 10
    Poslední příspěvek: 11-11-2008, 11:18