Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

Sony Vegas

Hundy (4)|3.11.2008 15:17
Zdravím. Mám taký problém.V sony vegas si dám otvoriť súbor AVI z HDD ale načíta mi iba zvukovú stopu bez videa.Čím to je???
stayman (12393)|3.11.2008 15:55
Tym, ze to pises do spatnej sekcii.
Hundy (4)|3.11.2008 16:35
Sorry
Akim (128)|13.11.2008 08:50
Zdravím. Rád bych se zeptal jak správně nastavit renderování a postupovat při finální tvorbě DVD v Sony Vegas 8. Včera jsem na zkoušku jedno DVD vyrobil a byl jsem poměrně zklamán z výsledku. Prostě se mi na to nekoukalo příliš dobře (obraz jakoby nekonkrétní, neostrý) . Mám kameru HV30, grabování jsem provedl pomocí HDVsplit (Sony Vegas mi při detekci scén scény nerozděloval přesně a nebylo to použitelné). Tzn, že při střihu pracuji v projektu nastaveném jako HDV 1080/50i. Po sestříhání jsem přes menu zadal Render as a z nabídek pro výsledný formát renderu jsem zvolil Mainconcept m2t..... Pak jsem otevřel DVD architect a jeho projekt nastavil na DVD. Celé jsem to po vypálení přehrál v normálním stolním DVD přehrávači a zobrazil na FullHD televizi Samsung.
Jsem naprostý laik a spousta věcím prostě nerozumím. Byl by mi někdo schopný popsat přesně postup při nastavení projektu ve Vegas, při výsledném renderu a v DVDarchitect? Prostě co kde zaškrtnout, vybrat apod. Jen ještě poznámka. Ve Vegasu potřebuji pracovat s HDV projektem. Můj záměr je takový, že sestříhám HDV video, výsledný projekt vyexportuji zpět na pásku (pro pozdější použití až budu disponovat kompletním HD řetězcem) a poté teprve provést downconvert a vytvořit DVD pro normální distribuci s tím, že výsledek bude přehráván na různých TV.
Vím, že se zde pohybují lidé, kteří této věci a Sony Vegas velice dobře rozumí. Předem díky za případné reakce.