Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

(Ne)zobrazení názvu naladěných stanic ČT1,2,24,4

zelinar (37)|2.11.2008 19:20
Dobrý den,
po pátečních změnách jsem přelaďoval své DVB-T přijímače a narazil jsem na problém, že po naladění stanic se mi v seznamu nezobrazí stanice ČT1, ČT2, ČT24 a ČT4. Jsou naladěné, ale v seznamu je místo nich prázdný řádek. Ostatní kanály vyjma ČT* jsou OK. Dělá mi to pro multiplex Praha i Buková hora. Problém se vyskytl na již postarším set-top boxu Radix DT-2000T u rodičů, ale i na mém relativně novém DVR Panasonic DMR-EX78EP-K. Na TV Philips PFL9703D/10 je vše OK. Je to dost nepříjemná chyba, protože nastavení profilů, hledání kanálů, EPG a další naslepo je pak docela problém. Dělám něco špatně a nebo to ČRa nemají ještě vychytané? Děkuji.
jibarr (792)|2.11.2008 19:32
Taky to tak mam. Poskládal jsem si je za sebe podle zvyku, tak to nějak neřeším.
zelinar (37)|2.11.2008 19:55
Teď jsem trochu pohledal a je to skutečně problém na straně ČT. Něco se o tom píše tady.
digiking (5)|3.11.2008 17:47
No ja se s tim natrapil, u set top boxu za 700 stovek s tim nebyl zadny problem a u nove televize s digi tunerem to tech pitomych par pismenek nezobrazi. Tak jsem usoudil, ze je problem v televizi, delam vsechny mozny resety, nastaveni jinych country a tak a bez vysledku. Tak jeste, ze me napadlo podivat se sem, zda nejsem sam:) A mam Samsunga - mimochodem nejdebilnejsi (za tim si stojim) ovladani co znam.
Nitram (5)|3.11.2008 21:38
V případě MUX1 je pravděpodobná příčina odhalena a popsána zde:
http://www.digitalizace.info/view.php?cisloclanku=2008110001
digiking (5)|4.11.2008 17:59
Jo nazvy programu jsou uz v poradku, ale zacalo mi to dost sumet - dnes odpoledne na CT1 v jednom serialu (obzvlast v tmavych mistech), ostatni stanice jsou v poradku a i vysilani CT1 predtim taky bylo ok. Tak jsem zvedavy, jak to bude zitra.