Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

Nejde nainstalovat DTV 2000 H

Burik (3)|1.11.2008 20:36
prosim o pomoc,dnes jsem zakoupil tuto TV kartu,zapojil do slotu,nainstaloval vse z instalacniho pribaleneho cd a nic..proste jako by ta karta nebyla.PVR 2 ji vubec nenalezne..přitom katra ve slotu svítí..nevíte co dělám špatně?
StD (8612)|1.11.2008 21:23
Quote: [COLOR="DarkRed"]...katra ve slotu svítí..[/COLOR]
Tohle tedy také pěkně svítí... a co si takhle přečíst manuál, zkontrolovat vše, udat nám operační system a jiné vedlejší důkazy o své činnosti?! :o
Ivo Mašek (10205)|1.11.2008 22:04
A pročíst si tuto sekci, neb o tv tuneru DTV2000H je tu toho popsáno více, než dost a o PVR2 ještě více.
Burik (3)|2.11.2008 13:44
takže,ta karta mi totálně rozhodila pc..už nejdou ani nainstalovaj její jakékoliv drivery...vždy při tom restartuje pc..dokonce mi to zničilo i drivery ke zvukovce a občas zmizí i všechny dvd mechaniky ze správce zařízení...
Ivo Mašek (10205)|2.11.2008 17:49
Podívej se do threadu o PVR_2, tam by měl být někde uveden nejméně problémový driver. Ten si sežeň a potom, dle toho, co popisuješ, proveď komplet reinstal Win. Jako poslední ve frontě nainstaluj tv tuner (do slotu ho vlož, až budeš mít nainstalované čisté Win).
sub.woofer (15)|9.12.2008 09:55
Tohle se mi dělo taky, trávil jsem hodiny zkoušením driverů a PWR2. Nakonec jsem kartu poslal na reklamaci, kde mi ji vyměnili. Technik říkal, že mu dělala to samé a nemohl s tím hnout.