Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

Toshiba A200 23P + Vista = TV-Out problém

Lausien (1)|29.10.2008 20:45
Zdravím,

mám notebook Toshiba A200 23P s orig. již předinstalovaným OS Win Vista.
Konečně jsem se dostal ke koupi kabelu S-VHS - CINCH a jsem již z toho na prášky.
Prosím vás tedy o pomoc: Propojím NB s TV. Hraju s nastavením jak tím od Toshiby v horních tlačítkách, ATI Tray Tools nastavení, Win nastavení zobrazení, atd... skouším tedy jak klonování, tak i rozšířenou plochu, to vše pod vynucenou detekcí TV a i bez ní. Dělal jsem to na přemodovaných ovladačích 8.9, ty sem odinstaloval a nahodil poslední od Toshiby. Opět jsem se to testoval, nyní nastavoval i v CCC a stále nic.
Souhrn:
- skoušeno na starší TV Funai (propojení S-VHS - CINCH) a i na novější LCD (propojení S-VHS - S-VHS a i S-VHS - CINCH)
- skoušeno nastavování v Toshiba softech, ATI CCC, ATI Tray Tools, Win zobrazení
- skoušeny různé režimy, tedy klonování, rozšířená plocha, atd..

Výsledek:
při změně nastavení TV problikne, tedy je vidět, že do ní něco jde. Nicméně stále je jen na TV tma, takže zřejmě do TV nejde to, co má. U té starší se detekce musí vynutit.
U té novější LCD CCC TV detekuje, i jí mohu přenastavovat, atd... ovšem stále je na LCD TV tma. Při změně nastavení problikne, ale to je vše.
Na tu starší mám také napojen TV-Out ze stolního PC, kde je Radeon X1950GT, jenž jde z ATI TV-Out redukcí na CINCH a pak kabelem CINCH - CINCH do Funaiky a vše funguje bez problémů. Nevím, proč zde u NB to nechce ani na jedné TV chodit.

Nevím, zda jsem popsal vše, bádal sem nad tím ted asi 3 hodiny. Takže kdo mi chcete pomoct, klidně se zeptejte na další info.

Děkuji všem za odpovědi a pomoc

PS: pokud jsem napsal do špatné sekce, prosím o omluvu a přesunutí na správné místo. Díky

EDIT:// zapomněl jsem ještě dodat, že jak u starší Funaiky, tak i u té novější LCD TV mi to ukazuje možnost obnovovací frekvence jen 25i Hz
- což nechápu :-(