Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie
Strana 2 z 2 PrvníPrvní 12
Zobrazené výsledky: 16 až 21 z 21

Téma: Prosím o radu - výběr LCD

Nováček
    Registrace
    Sep 2007

Mal som podobný problem aky LCD.V predajni som si dal pustiť šport(futbal) Sd signal pravdaže a vyberal som s 5-tich značiek.Teraz mám v obyvačke Sharp Full HD a som maximalne spokojný.
    Odpovídat lze po přihlášení

Je tu občas
    Registrace
    Sep 2008

semak - a co máš za model, před čím jsi mu dal přednost, zkušenosti - dvd, tv ?? Taky vybýrám.

Nováček
    Registrace
    Nov 2008

Zdravím, nechci zakládat nové téma, takže to napíšu sem. Dost mě zaujala tato televize, cena je tak akorát, podle všech testů apod. to vypadá, že tomu nic nechybí a že je naopak velmi dobrá. Jediné co mě zarazilo, je hodnocení dnešních v česku klasických digitálních signálů, s kterým by měli mít Full HD televize problém v té míře, že by byl prostě ve výsledku špatný obraz. Chci se tedy zeptat, zda-li je to opravdu takový problém, jestli to někdo zná ze své Full HD televize a jestli je to nekoukatelné, nebo je to hodně o zvyku? Díky.

No a závěrem, jestli by jste se mohli na tu televizi podívat, stačí zběžně, a jenom prohlédnout jestli má opravdu vše co by za tu cenu měla mít. Díky

odkaz na test: https://www.tvfreak.cz/recenze-40-lc...ni-sony/2451-3
    odkaz na parametry v mini tabulce : http://www.levneelektro.com/p12117-t...ny-kdl-40d3500

Byl bych vám vděčný za poznámky ať už pozitivní či negativní k tomuto výběru...

Je tu pravidelně
    Registrace
    Jul 2008

Citace Původně odesláno od Likas Zobrazit příspěvek
    Zdravím, nechci zakládat nové téma, takže to napíšu sem. Dost mě zaujala tato televize, cena je tak akorát, podle všech testů apod. to vypadá, že tomu nic nechybí a že je naopak velmi dobrá. Jediné co mě zarazilo, je hodnocení dnešních v česku klasických digitálních signálů, s kterým by měli mít Full HD televize problém v té míře, že by byl prostě ve výsledku špatný obraz. Chci se tedy zeptat, zda-li je to opravdu takový problém, jestli to někdo zná ze své Full HD televize a jestli je to nekoukatelné, nebo je to hodně o zvyku? Díky.

No a závěrem, jestli by jste se mohli na tu televizi podívat, stačí zběžně, a jenom prohlédnout jestli má opravdu vše co by za tu cenu měla mít. Díky

odkaz na test: https://www.tvfreak.cz/recenze-40-lc...ni-sony/2451-3
    odkaz na parametry v mini tabulce : http://www.levneelektro.com/p12117-t...ny-kdl-40d3500

Byl bych vám vděčný za poznámky ať už pozitivní či negativní k tomuto výběru...
    Vše je o tom jedna paní povídala.Navštiv prodejnu tv si nech pořádně předvést vybírej očima!!!

Je tu pořád
    Registrace
    Jun 2008

dej na MONYSe a koukej vlastníma očima a poznáš sám co je a co není koukatelné. Každý totiž vidíme trochu jinak a tqak co pro jednoho je OK pro druhého může být horší. Dojdi si do nějakého Sony studia kde ji mají a nech si ji ukázat na různých signálech a hlavně na tom co máš nebo co budeš mít.

Nováček
    Registrace
    Nov 2008

Spíš by mě zajímalo, jestli pohledem odborníků něco té televizi chybí. Jestli za ty prachy je vybavená tak, aby to bylo na pár let úplně bez problémů ( pomíjím technické problémy ) z pohledu nástupů technologií atd...

Strana 2 z 2 PrvníPrvní 12

Podobná témata

1. prosím o radu
    Od merlin523 v sekci Videokamery
    Reakcí: 2
    Poslední příspěvek: 17-04-2011, 19:04
  2. Prosím o radu
    Od Pugis v sekci Videokamery
    Reakcí: 0
    Poslední příspěvek: 10-04-2011, 12:00
  3. Vyber LCD TV - prosim o radu