Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

Leadtek DTV200H + Vista Media center + analog

440bx (1)|27.10.2008 21:05
Zdravim,
uz mi dochazi trpelivost s hledanim a stourani se s tim tak se ptam - je to mozne? Vista MC mi odmita najit jakoukoli analog stanici (digital tu jeste neni)... pri zjistovani co, proc a jak jsem po pul dnu hledani nasel jedno PDFko od leadteku, kde u DTV2000H bylo uvedeno ze pojede pouze digital... v PVR2 jede vsechno OK

co jsem jeste nasel tak na DTV1800H nekomu pomohlo nainstalovat outrider, nevi nekdo jestli to funguje i na 2000? uz nemam chut neco porad neuspesne zkouset (ani prochazet 80ti strankovy topic zde na foru)
samanek (1)|26.11.2008 14:57
S MCE mám bohužel ještě horší problém, používám kartu Leadtek PXTV1200, Windows Vista 64bit s doinstalovaným Media Center TVPack (to byl jeden z tipů na řešení, které jsem dohledal), aplikace PVR2 funguje bez problémů (TV i FM), nicméně ve MCE TV prostě nezprovozním, vždy když se pokusím nastavit televizi, tak se objeví chyba, že televizní karta nenalezena (nefunguje samozřejmě ani FM tuner). Vykoušel jsem snad všechny možné postupy, co jsem kde objevil, používám nejnovější ovladače karty, codec packy jsem nikdy neinstaloval, asi jediné co jsem nevyzkoušel tak je reinstalace systému, na to však s prominutím kašlu, to se raději smířím s nefunkční TV v MCE... Pokud by někdo dokázal poradit jak donutit MCE k detekci TV tuneru, byl bych mu opravdu vděčen.
Din0 (176)|28.11.2008 09:53
Měl jsem podobný problém s H1800 psal jsem to už v jedno příspěvku
WinFast DTV1800 H uz jsem rozchodil v MCE ve Vistach

staci nainstalovat z original CD tyto ovladace
E:\Drivers\WinFast TV\Outrider
Nainstali to nejakej kodek a nove ovladace, a chce to reinstalit Winfast PVR 2, nevim proc ale po nove instalaci jede opet normalne.
Jen ten obraz v MCE neni nic moc
JInak urcite by bylo jeste reseni sehnat drivery na tu samou kartu pro WinFast DTV1800 H Media Center Edition.
sub.woofer (15)|3.12.2008 07:03
Funguje vám někomu v MCE?