Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

Projektor do 30 000,- s dph, pomoc :)

cajhaj (145)|27.10.2008 19:36
Zdravim chtel bych vas poprosit o radu, jaky koupit projektor... procetl sem vsecky mozne fora i recenze a moudry z toho nejsem :[

puvodne sem mel vyhlidnut panasonic ax200 ale celt jsem snim dost problemu a hlavne reklamaci kuli tomu,ze lampa zacne blikat :\ cenu sem nasel za 25 tisic coz je slusne.. navic ma pry hodne spatnou cernou ?:\

jinak bych rad projektor pouzival z velke casti na xbox360 a k pc na promitani hd kontentu... blue ray jako takovy ocekavam pomerne pozdeji...

promitat budu zpocatku na stenu uhlopricka kolem 2,5metru, casem platno s vetsi uhloprickou.. pozorovacka muze byt od 2 do 4m projektor bude umisten tesne za gaucem,takze plus jedna stopa :]

kazdopadne na plasmach mam problem s phosphor lagem, ale halvne mi vadi,ze tu zelenou vidim kdyz kmitam po obraze ocima, takze je dost mozne ze bych to videl i na nejakem DLP, resp vim,ze sem to videl ale zalezi na vychytanosti kolecka a poctu segmentu,takze teoreticky by to takovy problem u nejakeho lepsiho kusu byt nemusel...

dale bych potreboval nejaky slusny input lag, sem pomerne senzitivni a nektere lcd tv mi nedelali dobre :] ale co sem tak cetl nemel by to byt nejaky vaznejsi problem na projektorech... odezva kolem 10ms pokud se jedna o nativni rozliseni a neni nutny upscale

no a samozrejme co nejlepsi cernou :] mam i pres den hodne tmavou mistnost a v noci uplna tma,ambilight neplanuji

na cizich forech lidi celkem doporucujou sanyo z2000,ale to jsem nenasel pod 35tisic pak je tu jeste mutsubishi 4900, ktery je zhruba tak na stejno s tim sanyem,ale ma vetsi svitivost a horsi cernou, oboji vyrazne.. tak ted babo rad :[

vazne nevim do ceho jit, predem dekuji za vsechny navrhy