Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

EMTEC Movie Cube Q-800 ma niekto skusenost a radu na HDD

pmafo (51)|27.10.2008 12:49
Dobry den
Riesim dilemu ako vecina co kupit ako HDD prehravac precital som si dost uzivatelskych skusenosty nazorov ci uz na eGreat EG-M31A,eGreat EG-M31B WiFi-N,TViX M-6500A,Popcorn hour NMT A-110.
Osobne uvazujem na eGreat EG-M31B WiFi-N len neviem jak je to s tu rychlostu na internet co sa tyka prenosu mam net od T-com dsl kabel ci budu klasicke dvd ripy ci videa youtube,torrenty a podobne sekat ked vecina pise ze wifi nepouzitelna.Cena u nas Slovakov v alze je bez hdd za eGreat EG-M31B WiFi-N s DPH 7 591,-

co sa tika EMTEC Movie Cube Q-800, 500GB tak je 8 175,00 SKK akurat sa tu nikde o tom nepise nenasiel som res.porovnanie medzi ostatnimy hore spominanymi.ci uz cipset,funkcie plus minus klady a zapory dost ma bere ten Movie Cube Recorder + DVBT tuner Q800 a disk neviem jak si porady s codekmi a formatmy.Nakolko niaka EMTEC Movie Cube S-800,recenzia nedopadla moc dobe ceske titulky problem a podobne tak sa radsej pitam jak urobit blbost a kupit blbost.Jaka je vlastne stredna cesta cena-pomer-vykon-kvalita-uzitocnost na HDD prehravac chcem sa zmestit do 10000sk poradte

este mam ICY BOX prehravac chcem pouzit SATA Samsung 320GB plny filmov s tohto Boxu ale nechcem znovu formatovat resp.dojst o obsah v pripade montaze do niektore HDD prehravaca jak je to treba zas formatov ci delit.
Pytkin (7947)|27.10.2008 13:06
pmafo : s tou sietou nerozuiem .. samozrejme streamovat z internetu nemozes .. ale inak wifi by malo stacit na prenos .. druha je moznost dam 300mbitove wifi .. to uz je parada ..
pmafo (51)|27.10.2008 13:28
mam na misly ze ked ho napojim na internet s pevnej linky kabel ci wifi cez notebook a budem chcet pozret nieke video ci uz clip,dvd film,avi a podobne ci to bude sekanica zavisla od prenosu,alebo si najprv natiahne film,video na disk a potom spusty plinule nakolko to tu niekto spomina ze niekolko sekund nacita potom spusty pauza a dookola ale tusim na HD video vysi datovy tok.Jaku ma vlastne napr.eGreat EG-M31B WiFi-N rychlu Wifi alebo sietovku co sa tika pripojenia na net aj s vysokov rychlostov bude mi stacit Turbo2 2248.5 Kbps
Pytkin (7947)|27.10.2008 13:55
pmafo : no NMT vie aj streamovane videa z internetu .. internet ti ide 1-2-3-4 mbps .. Wifi ide 54mbps , kde podla kvality signalu moze padnutaj zna 1mbps .. v principe ti to bude stacit v pohode na streaming .. filmy si normalne ulozis na interny disk , cize to bude stiahat .. ak chces pozerat filmy z pocitaca/serveru/nas , tam moze wifi blbnut .. musis vyskusat .. to sa neda do predu predpovedat ..
pmafo (51)|28.10.2008 10:22
co sa tika casteho spominaneho na forach tak dilema eGreat EG-M31B WiFi-N verzus Popcorn hour NMT A-110.
Viac ludy sa priklana na eGreat EG-M31B WiFi-N.Aj ked su rovnake dizajnovo odlisne keby ste si musely zakazdu cenu vybrat s tychto dvoch do minuty ktory by ste si vybrali.
Pytkin (7947)|28.10.2008 20:19
mne zrovna vcera dosiel A110 ..