Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

Vypalování a přehrávání Blu-ray

Johny Akbuk (188)|26.10.2008 21:01
V čem vypalujete adresář se strukturou Blu Ray?
Pomocí Encore DVD jsem vytvořil adresář Blu Ray který se skládá ze složek BDMV a CERTIFICATE a můj vypalovací program Ashampoo studio 8 to umí vypálit jen jako data, nikoli jako film.
V čem se dá taková záloha BR z HDD přehrát? WM player ani KM player to nebere.
Díky, Johny A.
Foolproof (2713)|27.10.2008 02:01
To ti k té vypalovačce nedali ani trial verzi vypalovacího softu ?:-D :-D

Nebo to vypaluješ jako ?
V současné době není program, který by hrál mountované BR, PowerDVD i Intervideo, tam mají chytrou blokaci.
Řešením jsou prý DaemonTools, které jediné zvládnou ošidit analyzu a vydávají to za BDRom. Je tedy potřeba udělat image, adresářová struktura nestačí.
Problem je v tom, že minimální velikost image je 25 giga nebo kolik i když film zabírá třeba desetinu.

Oželet menu atp., m2ts přehraje cokoliv, takže zatím tak a v budoucnu se uvidí.

Ten šampon na vypalování vyhoď.
Johny Akbuk (188)|27.10.2008 08:57
Do teď mi Ashampoo vcelku stačilo. Nero má v sobě zbytečně mnoho zbytečných aplikací, které nevyužiji a zahltí systém spoustou kravin.Používal jsem ho mnoho let. Pokud neznáš, nekritizuj, Ashampoo je jinak vcelku povedená palírna :-).
No s tou velikostí image je to zajímavé. Pokud si vytvořím BR image z vlastních záběrů z kamery pomocí Encore DVD CS3, tak nevím proč bych musel zaplnit plnou kapacitu Blu ray disku, když se jedná třeba jen o hodinové video o velikosti cca 14 GB. Image jsem zkoušl také, Encore ho v pohodě vytvoří, ale Virtual CD ho nenamontuje :-(.
Foolproof (2713)|27.10.2008 16:38
1. Virtual CD ja totéž co ten šampon, neumí nic

http://www.virtualcd-online.com/ toto je domovská stránka, jestli se tam někde chlubí BluRay jsem nenašel, pouze CD, DVD.

Nero sis vymyslel sám, osobně používám ImgBurn, proč to je na dlouhé povídání.:)

Netuším, jaké Encore dělá image, pro mountování http://www.daemon-tools.cc/dtcc/index.php
Johny Akbuk (188)|27.10.2008 18:07
Než jsem začal pracovat s BR, tak mi i Virtual CD plně stačilo. K tomu co jsem potřeboval bohatě stačilo...ImgBurn neznám. Ty v něm pálíš Blu Ray formát?
Johny Akbuk (188)|27.10.2008 22:16
Tak virtuální mechanika která zvládá image BR je Virtual CloneDrive.
Je to freeware a v případě, že máte Power DVD, tak si ho následně v tomto programu můžete i přehrát.
Odzkoušeno :-)
http://www.slysoft.com/en/virtual-clonedrive.html
Ještě vyřešit to vypalování....
StD (8612)|28.10.2008 07:39
Vyčistěte si PC od všech sr*ček a používejte GearPRO. Budete mít po problemech.
Johny Akbuk (188)|28.10.2008 08:53
[QUOTE=StD;198364]Vyčistěte si PC od všech sr*ček a používejte GearPRO. Budete mít po problemech.[/QUOTE]

Na jejich stránkách není ani slovo o podpoře BR formátu...
StD (8612)|28.10.2008 19:08
...pak nevím, proč to po mně chce zasunout BR disk, když si udělám třeba 15G projekt v :p ISO...
Johny Akbuk (188)|29.10.2008 09:37
Vypalování vyřešeno. Ashampoo to zvládá taky....
Díky, Johny A.