Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

Sony Vegas - Kvalita Titulkov

NELNARIJA (4)|22.10.2008 20:24
Po renderovani videa s titulkami sa mi ich kvalita zda omnoho horsia ako v nahladovom okne. Skusala som vsetky mozne rendery do avi, mpegu, quicktimu, menila som nastavenia, no bez uspechu. Vyrenderovane titulky stale nie su ostre. Pouzivam Sony Vegas Pro 8,1.

PS: uz ma ide porazit, poradte pls.
BOBA (590)|22.10.2008 21:57
V properties si nastav kvalitu na best a deinterlaci na Blend fields
NELNARIJA (4)|22.10.2008 22:37
Tak som to tiez skusala. Nist. Stale je to neostre.
stayman (12393)|23.10.2008 00:05
Deinterlacia na to nema vplyv..

Nela, skus si skontrolovat aky je rozmer (frame size) u tych titulkoch a takisto ci nerobis nejaky crop a tak..
NELNARIJA (4)|23.10.2008 09:45
Velkost titulkov je vsade default, crop pri nich samozrejme nepouzivam. Mam vsak pocit ze sa jedna o vsetky obrazce ktore su vo frame, nielen pismo, aj ked samozrejme u pisma je to najviac ocividne, kedze musi byt jasne citatelne - a nie je! Nechapem ako je mozne ze v nahlade je to vsetko ostre, no po renderingu ked si to dam do video tracku a porovnam kvalitu je to dost rozdiel. Niekde musi byt zadrhel, no netusim kde. Uz som skusala vsetky mozne kombinacie properties...nist. Ale dik za rady, este nieco skuste...
stayman (12393)|23.10.2008 09:53
[QUOTE=NELNARIJA;197749]Mam vsak pocit ze sa jedna o vsetky obrazce ktore su vo frame, nielen pismo,...[/QUOTE]

Totok este nejak upresni, posli screeshot,alebo cokolvek.
NELNARIJA (4)|23.10.2008 11:36
Skusala som to aj dat na DVDcko, vyzera to otrasne. Je tam zvlastny efekt, akoby sa clovek pozeral ponad ohen, ten obraz cely plapola.