Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

LCD 50' Samsung nebo Plazma Samsung-Panasonic

deejay32 (26)|20.10.2008 23:20
Zdravím a prosím o radu,jsem tady nový a vždy jsem měl doma LCD většinou samsunga a po pár hodinách tady nevím co vlastně chci,
zajímá mě uhlopříčka 50 jsem nahlodanej na plazmu Samsung PS50A756 nebo plazmu Panasonic-tady nevím jaký typ prosím o radu....no a ze všeho nejdřív jsem byl rozhodlej pro LCD Samsung LE52A856 ale pro pročítání fora jsem totálně zmatenej, finanční limit je cca 55000.- jsem majitelem PS3 takže občas gamesy cca 2h denně o víkendu i více:-) zdroj signálu DVB-T kabelovka UPC
Aliens_II (380)|21.10.2008 07:36
[QUOTE=deejay32;197409]Zdravím a prosím o radu,jsem tady nový a vždy jsem měl doma LCD většinou samsunga a po pár hodinách tady nevím co vlastně chci,
zajímá mě uhlopříčka 50 jsem nahlodanej na plazmu Samsung PS50A756 nebo plazmu Panasonic-tady nevím jaký typ prosím o radu....no a ze všeho nejdřív jsem byl rozhodlej pro LCD Samsung LE52A856 ale pro pročítání fora jsem totálně zmatenej,nemám možnost se někde podívat na tyto TV živě protože nejsem v ČR, jsem v USA tady sice maj asi podobné modely ale v tom krámě tady vypadá všechno skoro stejně...finanční limit je cca 55000.- jsem majitelem PS3 takže občas gamesy cca 2h denně o víkendu i více:-) zdroj signálu DVB-T kabelovka UPC[/QUOTE]

Aby tě tady zase nějak nezavalili nejasnýma zprávama. Předpokládá se tedy, že se vracíš a tu TV chceš tady v ČR. Protože to by tady bylo zase dvěstě zpráv, že to kupovat tam nemůžeš a jaké DVB-T, když v USA je norma jiná a podobně. Co koupit a nekoupit, do toho já bohužel nepolezu.
deejay32 (26)|21.10.2008 08:01
přesně tak vracím se do ČR v prosinci a chci si koupit novou telku:-)