Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Audio a domácí kina
Kamery
Multimediální centra
Projektory
Streaming videa
Televize
Ostatní
O nás  |  Napište nám
Facebook  |  Twitter
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně  |  Svět audia

Téma: Nejde odinstalovat Nero 7 Essentials

20.10.2008 04:48
babkaVnučka dostala k novému PC program Nero 7...Nainstalovat šel jenom asi 80%,pak to vypíše :Program Wind.instalater přestal pracovat a dále :knihovna Dll havarovala a vypíše to ID havar.procesu-.Nejhorší je , že program nejde odinstalovat (ani z instal.CD)Odinstalace probíhá znovu asi do 80% a vypíše prakticky to samé.Mám dojem ,že tento program a program Nokia Suise stojí za chyb.okny ,které se objeví buď po ukončení nahrávaní z TV karty,nebo po ukončení vypalování,vždy mám čekat na vyjádření,stejně se nic neděje.Vliv to žádný nemá ,další vypal. a nahrávání je bez problémů,až při ukončení,pak vyskočí znova ty chyb.okna.OS máme Vistu home premium a dosud používáme Nero 6 bez problémů.Díky za snahu nám pomoci
20.10.2008 04:52
HuncutPrvní co bych zkusil, je stáhnout si nejnovější verzi Nero 7 někde na webu a znovu to korektně nainstalovat. Pak restart a znovu zkusit odinstalovat. Nejlépe prográmkem http://www.revouninstaller.com/.
Je to free program, který jednak spustí oficiální uninstaller k programu a pak ještě proskenuje počítač a smaže vše co po něm zbylo a uninstaller to sám nesmazal. Dobrá věc.
20.10.2008 06:03
babkaSnažil jsem se stáhnou update Nero 7,nebylo to sice "essentials" ale 7 tobyla.Žádný úspěch,je ovšem pravda,že jsšem nepusti "restart",nechtělo to pomně.Ale zkusím ten tvůj postup.
20.10.2008 06:51
babkaHotovo,ani jsem nemusel stahovat nové Nero,Jak jsem spustil ten tvůj program vyjelo mračno kolonek,zatnul jsem zuby a už to jelo.Daljsem si pozor,aby všude bylo jenom NERO 7,ale nic jiného tam nebylo.Nero 6 zůstalo a je v provozu.Dík za radu a zdravím.Zd.