Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

.rec

UrbiCZ (3)|18.10.2008 08:04
Jak přehraji v PC soubor s koncovkou rec? Zapojím disk do rekordéru a zachytávám na něj obraz z tv. Když se pak podívám na disk, tak jsou tam 4 typy souboru mpeg file, soubor IDX, ADD a rec, který má nejvíce MB. Poraďte pls díky.
UrbiCZ (3)|18.10.2008 08:31
Tak jsem přejmenoval koncovku na avi a už to jede. Jenomže mám další problém. Jak vystříhám reklamy z toho filmu, který se na disku nachází? Půjde to vůbec importovat do vegas?
Foolproof (2713)|18.10.2008 18:31
Není nic snazšího, než to zkusit. Jinak zkontroluj prográmkem GSpot co je uvnitř toho avi a hned bude vše jasné.
UrbiCZ (3)|19.10.2008 08:06
Tak jsem to hodil do Gspotu a ve všem formulářích mi to vyhodilo, že to je neznámý formát.
Foolproof (2713)|19.10.2008 13:45
Ale říkal jsi, že ti to jede.
Z toho vyplývá, že když pustíš v GSpotu rendering, mělo by to jet taky, nejspíš na DirectShow a uvidíš, jaké si přiřadil filtry. Podle dekoderu - jeho properties, určíš co to je.
Podle mě je to asi MPEG2, to, že to jede s koncovkou avi nic neznamená, dáš-li vyspělému playeru k sežrání extender třeba *.hovno, stejně si zkontroluje header a pokud najde kombinace filtrů, kterými to jde, tak to přehraje.