Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

rada ohledne vegasu

petr b. (35)|17.10.2008 19:57
ahoj,mam dotaz na uzivatele vegasu pro.kdyz pretahuju z project media jednotlive zabery do timeline,nejde nejak zapnout aby byly pouzite zabery nejak oznaceny-napr. fajfkou jako to ma pinnacle studio?kdyz radim vic zaberu na preskacku mam v tom pak zmatek co jsem tam dal a co ne.pokud by byly pouzite zabery v project media nejak oznaceny,bylo by to prehlednejsi.diky za odpoved.
stayman (12393)|19.10.2008 17:48
Trochu ti nerozumiem, ved predsa v project media mas vzdy len tie zabery, co si pouzil v projekte, ale v media manageri mas aj subory co pouzivas aj v inych... Takisto v projekte si mozes zobrazit informacie o subore a tak vies uz na casovej osi, co je to za subor..
A ked pravym tlacidlom mysi kliknes, mas tam vyber, ze kde v media menageri s aten subor presne nachadza..
petr b. (35)|20.10.2008 15:04
ja mam v project media vsechny zabery ktere jsem nahral z kamery.je jedno zda jsem je do projektu vlozil ci ne.u media manageru mam napsano the media manager is not installed.takze z project media taham do timeline jednotlive zabery jak potrebuju a jde mi o to,zda existuje zpusob jak udelat aby byly pouzite zabery co mam v timeline nejak oznaceny take v project media(napr. fajfkou).
stayman (12393)|20.10.2008 15:36
No tak to budes musiet spravit opacne, daj "Remove unused media" a mas tam len tie, co mas uz na timeline...
ferdus (18)|20.10.2008 16:56
Ještě jedna možnost viz obr.
sloupek "Use Count"
0-není v timeline
1-v timeline video nebo zvuk ne oboje
2-v timeline zvuk i video
video.png
petr b. (35)|20.10.2008 18:39
to ferdus:ja to mam nastavene asi jinak,ja v project media vidim jednotlive nahledy zaberu.mam tam vsechny zabery ktere jsem nahral z kamery.a chtel bych,aby tam nadale zustaly jak ty pouzite,tak ty nepouzite v projektu.jen bych chtel,aby pokud mozno byly ty pouzite nejak oznacene.drive jsem strihal v pinnacle studiu a tam je to resene tak,ze ty pouzite jsou oznacene fajfkou a ja mam prehled o tom,co jsem do projektu vlozil a co ne.zvykl jsem si na to a pokud by to slo u vegasu nejak nastavit,tak bych to tak chtel udelat.jsem vegasovej zacatecnik,tak se nezlobte ze otravuju s blbostma.diky.
stayman (12393)|20.10.2008 19:30
Sak ti to Ferdus perfektne vyvsetlil,kedze chces mat tam vsetko, staci prepnut nahlad..., ale aj tak nechapem, preco to takto chces,ked ani nevies, ze kde to na timeline mas (i ked aj to sa da zistit z toho project media...)