Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

Problem s TV Leadtek PxDTV 2300 H

Piskot724 (7)|11.10.2008 23:31
Prosim o radu, mam tuhle novou Tv katru od leadteku, protoze stara nepodporovala muj novy OS Vista-64bit. S kartou mam dva problemy.

1. Kdyz jsem kartu nainstaloval tak mi pri anologovem signalu sel zvuk jen z front konektoru(sluchatka) i kdyz mam normalne zvuk pripojeny do receiveru pres Digital RCA. Po chvili nastavovani vsak zvuk uplne zmizel a nejde nikde nastavit, pri digitalnim tuneru je vse v poradku.

2.Digitalni tuner nasel dva poskytovatele stanic od jednoho hlavniho, ktery vysila CT1,2,4....se mi programy sekaji kazdou chvili se zasekava obraz a zvuk ale u druheho poskytovatele - Prima, Ocko to nedela. Asi je to zpusobeno kvalitou signalu(bydlime za lesem), ktera je podle ukazatele nizka. Prosim tedy o vyvraceni pokud je to zpusobeni necim jinym, ale zda se mi to divne, protoze nase TV v obyvaku digitalni signal prehrava bez problemu.


Diky vsem za rady, Piskot.
Ivo Mašek (10205)|12.10.2008 07:14
2) Pokud máš TV na jednom koaxu s tv kartou (odděleno rozbočovačem)., zkus TV vyřadit a ponech pouze tv kartu a mrkni na kvalitu signálu. Předpokladem také je, aby spoje na koaxu byly čisté, nikde tzv. "studeňák"., pokud možno používat F-konektory.