Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

Divny problem s LCD JVC

Konycz (56)|11.10.2008 14:31
Ahoj mam LCD JVC a dneska rano se naskytla takova zajimava chyba. Kdyz jsem rano pustil TV, tak na me vyzkocilo menu stim abych vybral zemi a jazyk. Potom najednou vsechno smazany (nastaveni) a TV poradne neposloucha na dalkove ovladani... Kdyz neco zmacknu tak to dela uplne neco jinaciho nez ma.. A kdyz treba zmacknu menu tak sice menu vyzkoci, ale jakmile dam sipku dole, abych se v menu nejak pohyboval, tak se TV prepne.... Je to divny . A tak bych se chtel zeptat, jestli nahodou nekdo nevi cim by to mohlo byt. Diky
Perycko (26)|11.10.2008 19:24
mě to dělal ovladač.Tak jsem vyměnil baterky a trochu jsem ho obouchal o stůl a vida zase to fungovalo.Holt kde nepomůže inteligence tam pomůže hrubá síla.
Brake (15)|13.10.2008 16:56
No já mám podobný problém. Včera jsem televizi vybalil a poprvé zapnul a po spuštění se sice objevila ta základní obrazovka JVC, ale na nic to nereagovalo, šlo to jen vypnout. Potom jsem zapojil satelit a při zapnutí tv už rovnou naskočil obraz a zvuk ze satelitu. Neobjevilo se mi tedy žádné nastavení země a jazyka. A ovládání taky neposlouchá a když dám menu tak se v něm nejde pohybovat. Když dám nahoru-dolů, tak se tv přepne. můžu jenom zmáčknout žluté tlačítko a otevřít tedy nastavení obrazu, ale tam mám napsáno jen Demo 1 a Demo 2.
Poradíte prosím někdo jak to vyřešit? Zkoušel jsem i měnit baterky u ovladače, ale nepomohlo.
Brake (15)|15.10.2008 23:38
Prosím poraďte někdo. Nemáte někdo aspoň nějaký kontakt na JVC, kde by mi mohli poradit? zkoušel jsem [email]jvc@jvc.cz[/email] nebo jak to bylo a nikdo mi neodpověděl :(
Konycz (56)|12.5.2009 17:58
[QUOTE=Brake;196221]No já mám podobný problém. Včera jsem televizi vybalil a poprvé zapnul a po spuštění se sice objevila ta základní obrazovka JVC, ale na nic to nereagovalo, šlo to jen vypnout. Potom jsem zapojil satelit a při zapnutí tv už rovnou naskočil obraz a zvuk ze satelitu. Neobjevilo se mi tedy žádné nastavení země a jazyka. A ovládání taky neposlouchá a když dám menu tak se v něm nejde pohybovat. Když dám nahoru-dolů, tak se tv přepne. můžu jenom zmáčknout žluté tlačítko a otevřít tedy nastavení obrazu, ale tam mám napsáno jen Demo 1 a Demo 2.
Poradíte prosím někdo jak to vyřešit? Zkoušel jsem i měnit baterky u ovladače, ale nepomohlo.[/QUOTE]

Uplne presny problem jako u me.... Ale uz jsem to vyresil, TV jsem dal na reklamaci a ti to nedokazali opravit. Rekli ze si stim nevedi rady a ze to dela vstup HDMI. Takze uz mam novou T a to SAMSUNG PS50A557 a jsem spokojen. Jinak jestli jeste ten kontakt jenom doplnim. Autorizovany servis pro CR je AVServis pana Cerneho http://www.firmy.cz/detail/493356-zdenek-cerny-av-i-servis-brno-trnita.html