Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

Samsung MX20 alebo Aiptek Z500 Plus alebo kamera do 200eur

piterko (5)|7.10.2008 14:50
Hladam kameru cca. okolo 200eur. na bezne natacanie dovolenky, vyletov a sportu. Nepotrebujem superb kvalitu (za taku cenu to skoda ani neda:)

Preco a naco:
1) Peniaze si doma este netlacim :)
2) Nechcem sa za kazdym strachovat o 25tis. kameru, ked ju necham na plazi v batohu, alebo prezivat infarkt, ked s nou v batohu nahodou spandem na lyzovacke.
3) Zivotnost spotrebnej elektroniky je viac ci menej okolo 3-4roky (nevidim potrebu investovat do toho peniaze)
4) Staci mi priemerna (dobra) obrazova kvalita

Mate skusenosti s tymito kamerami. Dat prednost lepsiej optike ale D1 (Samsung) alebo ist do Aipteku, co uz ponuka za rovnaku cenu Full HD ale nema napr. ani IES (recenzie na tu kameru nie su az take tragicke).

Aiptek: http://www.stevesforums.com/forums/view_topic.php?id=589966&forum_id=92&page=1

Prosim o argumenty a skusenosti pro a proti, popripade alternativy v danej cenovej hladine.

Diki moc.
Radoo (1302)|7.10.2008 18:03
asi můžeš zařadit do výběru i foťáky, např KODAK dig. fotoaparát EasyShare M1033 a další
piterko (5)|7.10.2008 22:14
... to ma ties napadlo, len ma trosku odradza, ze fotoaparat nie je velmi tvarovo prisposobeny na natacanie (blbo sa drzi) a vacsinou video nie je komprimovane, takze na 4Gb SD vojde tak 10-15min. zaznamu.

Mas s tym Kodakom skusenosti? Kolko videa sa zmesti na 4Gb kartu? Funguju vsetky funkcie vo videomode ? Diki moc za dotazy.
Radoo (1302)|7.10.2008 22:28
nemám, doporučuju ti objehnout obchody a natočit si pár pózujících prodavaček