Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

Philips DVDR 75

Venca12 (2)|3.12.2004 19:37
Zdravim, mam rekorder Philips DVDR 75, ale neprehraje zadne DVD skopirovane na PC, media, jako Emgeton, nebo ADM vubec nenajde, a u verbatimu pozna ze se jendna o DVD, ale tim to hasne nenajde uz zadnou stopu, nic. Zkusil jsem prehrat Video CD a to funguje bez problemu. :-(

Chtel bych vedet, jestli alespon nejake DVD medium, vypalene na PC na tomto prehravaci prehraji, pripadne na jake vypalovacce mam vypalovat..
AleK (814)|3.12.2004 20:45
Venca - spíš napiš jak a čím to děláš ( programy ) třeba je chyba tam
mirekv (7169)|3.12.2004 20:51
Venca12: zkoušel jsi + i -?
Venca12 (2)|4.12.2004 20:02
Zdravim, tak jsem zkusil par dvd, par formatu a vysledek je asi takovyto :

vsechny dvd byly kopirovany v neru, na pocitacich jsou vsechny funkcni, paleno na mechanikach Teac

Verbatim DVD-R : nefunkcni
ADM DVD-R : nefunkcni
Emgeton DVD+R : nefunkcni
Verbatim DVD+R: funkcni

coz nevypada na povzbudivy vysledek. Vyrobce pise, ze prehravac precte vetsinu DVD+/-R/RW disku, ale kdyz jsem zkusil asi dvacet disku DVD-R a neprecetlo to ani jeden asi bude chyba v prehravaci. Co si o tom myslite, je mozne, ze to ten prehravac neprecte, kvuli jeho technickym parametru, tudiz zadny tento prehravac neprehraje tyto diky, nebo je to jenom vada tohoto kusu ? Za kazdy nazor predem diky.
mirekv (7169)|4.12.2004 20:06
Pokud je to v záruce, vyměnit!
AleK (814)|4.12.2004 22:49
[quote=mirekv]Pokud je to v záruce, vyměnit![/quote]

nebo zkusit přepsat firmware ?? ale jestli je v záruce tak jak píše mirekv
nebo ještě zkusit se obrátit přímo na výrobce ( obchodníka ) jak se to řekne v čr zastoupení 9-) ( to jsem tomu zase dal )
cadfael_tvf (4)|7.12.2004 09:14
Mám stejný rekordér, a bez problémů mi čte např. Verbatim DVD-R a Memorex +RW vypálené nerem 6 na SonyDRU700 v PC, ale i jiné. Spíš myslím, že je to problém mírné nekompatibility toho Teacu.