Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

Panasonic TH-50PX70EA - "vlnici" se pruh, viditelne hlavne pri PS3

kadell (212)|5.10.2008 12:30
Zdravim, vcera jsem zacal sledovat u plazmy asi 5mm siroky, podelny "vlnici" se pruh pres celou siri. Nejvic je to viditelne hlavne pri hrani her. Nevim, jak to presne popsat, ale vypada to, jakoby tenhle pruh mel pomalejsi odezvu nez zbytek panelu. Takze ve finale to vypada jako by se ten pruh vlnil. Vecer to zkusim natocit fotakem, jestli to bude videt. Nepozorujete to nekdo taky? Mam pocit, ze to driv nedelalo, ale je taky mozny, ze jsem to prehlizel. U sledovani filmu je to videt min, ale je to tam taky.


EDIT: Tady je video, je to patrne v case 0:19, kdy je nad silnici zelene kolecko, ktere se "roztrhava".
nksh (116)|5.10.2008 13:34
a přes co to máš připojený? může bejt třeba špatný kabel
roman2277 (582)|5.10.2008 13:46
[QUOTE=kadell;194738]Zdravim, vcera jsem zacal sledovat u plazmy asi 5mm siroky, podelny "vlnici" se pruh pres celou siri. Nejvic je to viditelne hlavne pri hrani her. Nevim, jak to presne popsat, ale vypada to, jakoby tenhle pruh mel pomalejsi odezvu nez zbytek panelu. Takze ve finale to vypada jako by se ten pruh vlnil. Vecer to zkusim natocit fotakem, jestli to bude videt. Nepozorujete to nekdo taky? Mam pocit, ze to driv nedelalo, ale je taky mozny, ze jsem to prehlizel. U sledovani filmu je to videt min, ale je to tam taky.[/QUOTE]Vadný kabel,rušení jiným přístrojem nebo vada TV.
kadell (212)|5.10.2008 14:03
PS3 je pres nejakej Hama HDMI a DVB-T koaxial primo do TV. Na youtube jsem dal video, kvalita je spatna, ale trochu to tam videt je. Hlavne na tom zelenem kolecku, ktere je na silnici (cas video 0:19), ktere se jakoby roztrahava. Jo a jinak se omlouvam za tu erotickou vlozku, neuvedomil jsem si, ze se od plazmy odrazi obraz a uz se mi to nechce delat znovu. :-)
tady je video
kadell (212)|11.10.2008 13:00
Tak tady je druhy video, kde uz je to patrny vic. Jestli mate PS3 v kombinaci s nejakou plazmou Panasonic, tak bych byl rad, kdyby to nekdo vyzkousel. Predem diky