Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

"Pipnuti" pri vypinani plasmy

mirino_h (5)|4.10.2008 13:40
Dobry den,

asi po 3 mesicich se mi pri vypinani plasmy do Stand by modu Panasonic TH-42PZ80E ozve takove "pipnuti". Protoze se mi u stare plasmy objevil asi po roce vertikalni pruh (plasmu mi po diagnostice bez problemu vymenili za novou) ptam se zda toto "pipnuti" nesignalizuje ze zase neco odchazi (kdyz to doposud nedelala).

Dekuji za odpovedi.

PS. Je normalni ze u tohoto typu slyset nepretrzite vetraky ? (je je slyset jenom kdyz je zvuk nastaven hodne nizko - napr. kdyz se na ni divam v noci a nechci rusit ty, kteri se uz dodivali :-)
roman2277 (582)|4.10.2008 15:40
No měl jsem doma spoustu plazmových TV a mám dojem ,že některé to dělají a jiné ne.Neřekl bych že je to blížící se porucha.A víš určitě,že nepípala? Jinak ty větráky u modelů FULL HD jsou bohužel nechtěné zlo.
kadell (212)|4.10.2008 19:26
Omlouvam se, ze nepisu k tematu, ale docela by me zajilo, jak probihala vymena. Ty jsi mel HDready, co? Vratili ti penize a ty sis koupil fullHD nebo ti ji dali rovnou? I kdyz ono to vyjde na stejno... :-)
mirino_h (5)|4.10.2008 19:51
K te vymene. Provedli diagnostiku, rekli ze to nejde spravit a dali mi dobropis. S tim jsem sel do prodejny a mohl si vybrat bud vratit penize nebo si koupit novou. A protoze mezitim klesly ceny plasem tak to vyslo na full HD.