Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

Jak na příjem Digi-tv na společnou parabolu?

bigboban (78)|2.10.2008 14:43
Chystám se využít služeb Digi-tv. Vím, že nabízejí dekodér i anténu, ale já anténu NECHCI.

Situace je taková - na domě jsou 2 paraboly (Astra 1 a Intelsat), zapojen multiswitch 9/16. Ke mě vede svod od jednoho z těch 16 výstupů. Tedy mohu sledovat programy Astra a Intelsat při správném nastavení přijímače.

A teď dotazy:
1) Bude mi bez problémů fungovat Digi-tv přes jejich dekodér Humax?
2) Nebude jejich technik odmítat instalaci proto, že parabolu nemůže dát jejich ale napojí se na již nastavený rozvod?
3) Máte někdo výše uvedenou variantu vyzkoušenou - i bod 1 i bod 2??

Díky!
VlaDamorava (466)|2.10.2008 15:32
1. ANO
2. NE, mělo by mu to být jedno
3. ANO, na našem paneláku 7 uživatelů Digi
mirekv (7169)|2.10.2008 17:33
2. Nebude, bude jedině rád, že to má bez práce.
bigboban (78)|2.10.2008 20:15
[QUOTE=VlaDamorava;194333]
3. ANO, na našem paneláku 7 uživatelů Digi[/QUOTE]

Jelikož máte Digi předpokládám že musela proběhnout objednávka a instalace. Společnost Digi tv tvrdí, že přes dealery už neprodává. Je to tak? Nebo lžou? Nemáte někdo kontakt na dealera/technika Digi tv (Praha) abych nemusel na instalaci čekat dlouhé měsíce?
mirekv (7169)|2.10.2008 21:28
DigiTV je velmi neseriozní firma, kamarád si je objednal vloni v listopadu doufaje, že bude na Vánoce koukat. Jednou se tam ukázali a pak ani ťuk, po urgencích, kdy se mu vždy ozvali, že je to na spadnutí, jsem mu namontoval CSLink a má pokoj!
VlaDamorava (466)|2.10.2008 23:02
Měl bych asi upřesnit bod 3)
Rozvod máme zhruba měsíc, ti uživatelé Digi byli "staří" zakaznici. Nejsem si jistý o nové montáži?! Teď to vlastně ani nejde dost dobře zjistit?! Všechny "talíře" kromě střechy jsou pryč.

2mirekv
Spokojenost není ani u montážníků Digi. Někteří radši přestali montovat pro tuto firmu.
mirekv (7169)|2.10.2008 23:08
[QUOTE]
Spokojenost není ani u montážníků Digi. Někteří radši přestali montovat pro tuto firmu.[/QUOTE]

To vím!
bigboban (78)|3.10.2008 07:32
[QUOTE=VlaDamorava;194386]
Spokojenost není ani u montážníků Digi. Někteří radši přestali montovat pro tuto firmu.[/QUOTE]

I tak by mě docela zajímalo, jestli zůstal nějaký dealer-technik v Praze? Nebo nelžou, že dealery DEFINITIVNĚ zrušili?
Pitomec (10211)|3.10.2008 17:38
[quote=bigboban;194326]Chystám se využít služeb Digi-tv. Vím, že nabízejí dekodér i anténu, ale já anténu NECHCI.

Situace je taková - na domě jsou 2 paraboly (Astra 1 a Intelsat), zapojen multiswitch 9/16. Ke mě vede svod od jednoho z těch 16 výstupů. Tedy mohu sledovat programy Astra a Intelsat při správném nastavení přijímače.

A teď dotazy:
1) Bude mi bez problémů fungovat Digi-tv přes jejich dekodér Humax?
2) Nebude jejich technik odmítat instalaci proto, že parabolu nemůže dát jejich ale napojí se na již nastavený rozvod?
3) Máte někdo výše uvedenou variantu vyzkoušenou - i bod 1 i bod 2??

Díky![/quote]
Neřeš žádnýho oficiálního technika, kup Golden Interstar s EMU (cca 3.000Kč) a máš plnou nálož hned a bez měsíčních poplatků 8-)