Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

Panasonic hdc sd9ep nebo Sanyo HD 1000 (1010)?

mujnik (11)|1.10.2008 12:04
Dobrý den, nemůžu se rozhodnout, kterou z těchto kamer zvolit ( Panasonic hdc sd9ep nebo Sanyo HD 1000 (1010)) a proto se obracím na Vás zde. Cenově je mohu mít za stejné peníze, design není rozhodující. Byl jsem přesvědčen o Sanyo 1000 (1010), ale vadí mi absence optické stabilizace, kterou Panasonic má. Nejsem ale schopen posoudit samotnou kvalitu obrazového snímání. Tj. chtěl bych co nejvyšší kvalitu, ale zároveň něco, co se dá rozumně zpracovat při zachování té nejvyšší kvality a v praxi přehrát (jsou tam tuším nějaké rozdíly mezi těmito kamerami ve formátu záznamu či kodeku...). Neumím si přebrat ty různé varianty prokládání, progrese, 25p, 50i .... prostě která z těchto kamer je po optické stránce lepší a v praxi použitelnější například při přenosu do PC....? Děkuji všem za radu.
mujnik (11)|1.10.2008 12:28
ještě bych měl upřesnit - šlo by nejspíš o Sanyo HD1000 (1010 se aktuálně nějak nedostává).
Morki (180)|3.10.2008 16:13
Myslim si ze Sanyo bude mnohem lepsi sam mam sanyo a sem spokojen mel sem chvili i ten panasonic a ten v seru stoji za ---- a jeste full hd dopocitava a taky na prehrani v kompu je narocnejsi :)
mujnik (11)|4.10.2008 10:54
[QUOTE=Morki;194508]Myslim si ze Sanyo bude mnohem lepsi sam mam sanyo a sem spokojen mel sem chvili i ten panasonic a ten v seru stoji za ---- a jeste full hd dopocitava a taky na prehrani v kompu je narocnejsi :)[/QUOTE]

Díky, také jsem se víceméně rozhodl pro Sanyo. Do jaké míry je střih přímo v kameře použitelný? Předpokládám, že prolínačky tam asi nejsou, tedy jen ostré střihy či něco dalšího?
Morki (180)|4.10.2008 12:07
jsou tam jen ostry strihy skoda ze tam neda dat nak hudba to by bylo super a nebo nejak udelat aby nebyl slyset hlas :) a strih je dobrej :) pak uz staci dat jen hudbu v kompu