Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

odděleno od "Jakou DVB-T kartu do PC"

kornelius (170)|27.9.2008 21:18
pitomce :D tak se pochlub na cem jedes ty? a jaky lepsi soft nabidne vse bez padani systemu...
mirekv (7169)|27.9.2008 23:27
No, já nevím, co s těma PC všichni čarujete, mně nepadaly ani W98SE, na XP jsem přešel z praktických důvodů (NTFS a j).
Pitomec (10211)|28.9.2008 19:43
[quote=kornelius;193521]pitomce :D tak se pochlub na cem jedes ty? a jaky lepsi soft nabidne vse bez padani systemu...[/quote]
Výše uvedenou kartu provozuju na XP a jediný co mně kdy spadlo, bylo dálkový ovládání na zem :-D
kornelius (170)|28.9.2008 20:23
tak ja jediny visty mam v obyvaku v htpc jinak dalsi 3pc taky xp, ale prechodu na ne se stejne nevyhneme, v dobach 98 jsem si taky rikal xp nikdy a jak jsem s nima uz min 5 let spokojenej... :)
Pitomec (10211)|29.9.2008 18:26
No pokud by mně Vista nabídla něco jako přechod z W98SE na XP (např. NTFS a limit souboru z 4GB zvýšen na 2,2TB), tak bych začal uvažovat. Ale jelikož nenabízí nic (a v dohledné době už ani nebude), tak nemám důvod změny. Vista je v podstatě stejný výkřik do tmy jako W ME (jenž taky logicky skončily na smetišti dějin a Vistu čeká totéž), což si může MS strčit za klobouk.
Pavel_tempx2 (829)|29.9.2008 21:55
Visty :D :D :D :D :D
podívejte se na firemní počítače, většina jede na XP z jediného a praktického důvodu, zpětné kompatibility programů, kde máte zaručeno, že pokud si koupíte Visty, tak vám tam pojede stejný program jako pod XP, nikomu se navíc nechce předělávat něco, co dobře funguje a hlavně rychle a stabilně i na jednojádrovém procesoru s 1GB RAM...navíc příští rok by měly vyjít beta verze nového OS Windows 7 - nástupce Visty
jinak ohledně DVB-T tuneru se přikláním k analogovému i digitálnímu, protože se může někdy stát, že se objevíte v bytě s kabelovou televizí (částečně analogovou) a může se vám hodit :)
Ivo Mašek (10205)|30.9.2008 08:01