Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

Asus My Cinema PS3-100???

Serifus (47)|29.9.2008 18:18
Zdravím! Víte o ní něco? Moc toho sehnat nemůžu :-(
Ivo Mašek (10205)|30.9.2008 07:51
Asus My Cinema PS3-100 je hybridní televizní tuner pro příjem pozemního analogového i digitálního televizního (DVB-T) a rozhlasového vysílání. Dokáže navíc přijímat digitální satelitní vysílání (DVB-S).
My Cinema PS3-100 umožňuje na počítači sledovat televizní vysílání, přehrávat video i audio. Umí samozřejmě zaznamenat zvuk i video, a to jak z tuneru (např. televizní vysílání), tak z externích zdrojů analogového signálu (typicky kamera, video přehrávač) díky video vstupu.
Samozřejmostí jsou funkce TimeShifting nebo programované nahrávání bez obsluhy. S grafickou ani zvukovou kartou se tuner nijak speciálně nepropojuje, veškerá komunikace probíhá přes PCI sběrnici.

S kartou je dodávána drátová anténa pro FM rádio, pokojová televizní anténa pro příjem digitálního vysílání a dálkové ovládání. Karta podporuje operační systémy Windows XP i novější Windows Vista.

http://www.asus.com/products.aspx?l1=18&l2=83&l3=252&l4=0&model=2342&modelmenu=1
57190v.jpg
Serifus (47)|2.10.2008 00:24
Ano, děkuji. To jsem se již také dočetl na CZC. Jen prostě nic víc nevím. Má to 2 tunery? Má to HW enkodér? Funguje to vůbec? :-(
Ivo Mašek (10205)|2.10.2008 19:19
Maximální info je zatím zde:
http://www.asus.com/news_show.aspx?id=12358
Ta karta je novinkou (srpen 2008), takže z praxe toho nikdo zatím moc neví.
Warik (28)|28.10.2009 01:48
tak jsem si tuto kartu koupil spolu s ni i dodavany power cinema nainstaloval ,ovladace taky nainstaloval ale karta nejede :-(
mam Windows 7 64 bit 3 gb ram , AMD X2 5200+, desku asus, grafika ATI 5770...

karta je naistalovana spravne aspon mi to tak pise ve spravci ale driver je z data 27.5.2008...
na CD jsou ovladace jen pro xp nebo pro obe visty 32 bit a 64 bit.
ani na strankach vyrobce jeste nejsou ovladace pro W 7 ...a ten co tam maji jsem zkousel taky a nefunguje....

v power cinema 5 mi funguje dalkovy ovladac ale nelze otevrit ani nastaveni TV ani radio nejde ani scan stanic...

nevim co s tim to mam jako cekat na vyrobce az se uraci vydat driver pro W 7 ?

mozna me jeste napada ve stejnem windwsu jsem kdysi zkousel rozchodit Winfast 2000xp a ty ovladace ci neco tam mohlo zustat nekde a ted to dela neplechu ...

muze mi nekdo poradit co s tim ? za kazdou radu dik
Warik (28)|28.10.2009 02:58
tak zkousel jsem to nahodit vse pod windows XP a ani tam mi to nejede, vse stejne jako ve W7 ...vse je nainstalovane spravne...a tam jsem take zkousel kdyis winfast kartu....

no vypada to ze bude treba preinstalovat W7 :-(

nebo delam nekde chybu pri instalaci ? jako navod co byl v krabici teda moc obsahly neni
Warik (28)|30.10.2009 02:30
nekde na foru Windows 7 jsme cetl ze problem s tou kartou je a ze pry funguje ovladac pro vistu 64 bit ...
tak nevim co delam spatne...
Warik (28)|4.11.2009 01:49
tak nova instalace W7 , karte jsem dal ovladac pro vistu 64 bit a funguje ok...
v power cinema napise NO TV Tuner ...
ve windows media center ,najde kartu dokonce uz to i vi ze ma analog,digital i satelit ale zase at delam co delam nenajde ani jeden program kabel samozrejme pripojeny mam a kdyz ho pripojim do set top boxu tak mi na obyc. TV vse jede a signal uz mam vyborny cca 90% ...

tak kde je ted zakopany pes ze nemuze najit programy ?
Warik (28)|4.11.2009 12:57
tak analogovych 5 programu mi to uz naslo ale at delam co delam nemuze najit digitalni :(
nevim co kde prepnout ani jeden program nenajde, pritom signal pro set top box je velmi dobry...nevim co delam spatne , krajinu mam dobre ( UK)

nevi nekdo co s tim ?
Warik (28)|7.11.2009 15:48
ptal jsem se v jinem vlakne ale to asi nikdo necte tak to zkusim dat oddelene:
karta Asus my cinema ps300 ktera uz konecne bezi pod Windows 7 pres program power cinema 6 ( v media centru a v power cinema 5 nedokazala najit signal a navic v power cinema 5 psalo porad NO TV tuner device )
ale tak karta jede akorat ze mam vyborny signal na set top boxu temer plny ale jakmile pripojim do karty primo od zasuvky tak mi jedou kanaly jen chvili a nekdy tam vyhodi no signal apod... proste se seka , nekdy jede zvuk a obraz neni apod... presne tak mi to delalo i na set top boxu kdyz jsem mel spatny signal ,takze chybu karty vylucuju je to signalem ktery ale je dobry tak nevim ??? co s tim ?
signal 80-99 %

prosim o radu diky
_______
Mod I.M.: Kdyby to nikdo nečetl, tak tu nemáš žádnou odezvu. Takže jsem obě temata sloučil. A to, že ti nikdo na tvůj dotaz neodpověděl bude asi tím, že nevíme co s tím. Já tedy určitě nevím, jak ti v tvém problému pomoci.
Warik (28)|30.11.2009 13:02
tak problem vyresen karta bezi az na DO ketere nereaguje ...
jede pod W 7 - v power cinema 6 nebo win media center
kvalita signalu je vysoka a kanaly jsou ciste i na full screen 23 " monitoru