Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

300i

davee (2)|2.12.2004 23:47
Ahoj. Mam problem. Upragdnul jsem kartu na Pinnacle 300i, ale kdyz vyberu zdroj digital a dam autoscan tak mi nic nenaladi. PC mam na Praze 1. Co delam spatne? Analog funguje bezproblemu
exTNT (1421)|3.12.2004 20:51
Smazáno.
Milhaus (16)|6.12.2004 11:38
[quote=exTNT]A nemáš to náhodou napojený na STA (Společnou Televizní Anténu)? Na Praze 1 je dost činžáků, tak by to mohlo bejt ono. Už se to tady probíralo víckrát, ale velká část STA má tu nectnost, že na nich digitál nechodí, protože aby STA dobře fungovala, jsou na ní "kanálové propusti", které propustí jenom kanály pro příjem analogové televize. Jestli to dobře chápu, tak pro dobře udělanou STA je digitál vpodstatě rušení, které je třeba odfiltrovat.
Zkus místo antény kus nestíněného kabelu, na P-1 bys měl chytit aspoň něco.
Jinak stejnou kartu má i Millhaus a myslím, že z ní moc nadšený není (vizhttps://www.tvfreak.cz/forum/showthread.php?t=1622 9-)[/quote]

Je sice pravda, že jsem s ní ze začátku nebyl nadšený. Ale teď co jsem vyřešil problém u digitalizových záznamů z DVB, tak už se tato karta dá strávit. Ale najdete i určitě lepší karty. Navíc dej/dejte na rady exTNT, protože to ON mi pomohl vyřešit můj problém s 300i-čkem. A za to mu jsem MOC vděčný, protože bych se s tím plácal určitě ještě dnes. A rozhodně mi nepomohl jenom v tomto. Dík moc
davee (2)|14.12.2004 01:43
Ahoj, mas pravdu, je to napojeny na STA. Hned zitra vyzkousim.

Diky!
Milsk (7)|16.12.2004 10:56
Koupil jsem si stejnou kartu, programy jsem v pohodě naladil, ale dívat se na to nedá. Obraz se cca každé 2- 3 sec zastaví včetně zvuku - nahrané video má stejný problém. (platí i pro radia) Stolní DVB-T přijímač na stejnou anténu jede v pohodě. HW PC Intel Celeron 2.66 GHz chipset Intel 865G, zkoušel jsem kartu postupně v různých PCI slotech a výsledek velmi rozdílný u slotu nejblíže k AGP obraz připomínal slide show fotek na krajním to jede tak jak jsem popsal výše. Pokoušel jsem se kartu otestovat i na jiném PC zhruba stejné konfigurace, ale zde se mi ji nepodařilo vůbec nainstalovat MB Epox EPEA+ - žluté otazníky ve správci zařízení - nepomáhalo ani podstrčení ovladačů v průvodci. PC jsem několikrát přeinstalovával na WIN XP Profesional SP1 nasledně i SP2 stále se stejným výsledkem.
killerGBU (182)|16.12.2004 11:42
[quote=Milsk]Koupil jsem si stejnou kartu, programy jsem v pohodě naladil, ale dívat se na to nedá. Obraz se cca každé 2- 3 sec zastaví včetně zvuku - nahrané video má stejný problém. (platí i pro radia) Stolní DVB-T přijímač na stejnou anténu jede v pohodě. HW PC Intel Celeron 2.66 GHz chipset Intel 865G, zkoušel jsem kartu postupně v různých PCI slotech a výsledek velmi rozdílný u slotu nejblíže k AGP obraz připomínal slide show fotek na krajním to jede tak jak jsem popsal výše. Pokoušel jsem se kartu otestovat i na jiném PC zhruba stejné konfigurace, ale zde se mi ji nepodařilo vůbec nainstalovat MB Epox EPEA+ - žluté otazníky ve správci zařízení - nepomáhalo ani podstrčení ovladačů v průvodci. PC jsem několikrát přeinstalovával na WIN XP Profesional SP1 nasledně i SP2 stále se stejným výsledkem.[/quote]

Pokud ti to hlásí pořád ten vykřičník, zkus můj osvědčený "vynález" :)
spust Pc -> vypni vyndej kartu -> nech nabehnout system bez karty -> off -> vloz kartu a spust PC

takhle jsem vyresil nekolikrat problem s ovladaci u sitovky a zvukovky
Milsk (7)|16.12.2004 13:11
Dík za radu otestuji to, ale stále mi to neřeší problém s zasekáváním obrazu a zvuku. Na PC na kterém chci kartu provozovat proběhne instalace normálně - chtěl jsem to otestovat jen na jiném stroji.
exTNT (1421)|16.12.2004 20:58
Smazáno.
Milsk (7)|20.12.2004 13:33
Kartu se mi nakonec podařilo nainstalovat - naladím všechny programy v Praze vysílané. Zkoušel jsem nahrávat jednotlivé programy - všechno OK kromě tv Nova, kde zvuk je OK a obraz jde jako slideshow.
Atkins (447)|20.12.2004 16:19
N@VE nepomuze ani "slideshow" :-(