Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie
Zobrazené výsledky: 1 až 2 z 2

Téma: Přehrávání DVD

Nováček
    Registrace
    Nov 2006

Zdravím,
    V poslední době mám čím dál víc problémy s přehráváním DVD na PC.
    Dřív jsem používal WinDVD 4.0. Později ještě úspěšně verzi 6.0, pak ale nastali problémy, tak jsem ještě několikrát použil BS player, párkrát WMP 11 a jednou PowerDVD (WinDVD jsem mezitím odinstaloval). Problémy se stále zhoršovaly. Většinou různé záseky po přehrátí různých log v úvodu, nesmyslné skákání při příkazez typu "next chapter", skok vpřed způsobyl cyklické přehrávání nějaké znělky atd.
    Teď se mi dvd vůbec nepřehraje, nebo běží čas při černém obrazu. BSPlayer padá, WMP zobrazí seznam titulů a kapitol ale nic nepřehraje. Na stolním přehrávači ty samé disky fungují bez problému.

V poslední době jsem instaloval ještě Girder a drivery a mediacenter k TV kartě Aver Hybrid (jejich ukončení nepomáhá)

Netuším, co mám dělat, asi bych vylámal ze systému veškeré kodeky a přehrávače, abych mohl instalovat jako po formátu od nuly, ale nevím, co kde mazat.
    Odpovídat lze po přihlášení

Je tu pořád Avatar uživatele Foolproof
    Registrace
    Mar 2004

Reinstalovat PowerDVD, to je (bohužel placený) takový slušný přehrávač. Nepoužívá věci ze systemu, ale jen svoje, takže by neměl být ovlivněn.

Free je MediaPlayerClassic HomeCinema, ale ten je pro vyspělé uživatele.
    Odpovídat lze po přihlášení

Podobná témata

1. prehravani z ex. hdd
    Od tomik88 v sekci Televize: LCD, plazma
    Reakcí: 16
    Poslední příspěvek: 15-10-2015, 10:55
  2. přehrávání z HDD na TV
    Od basketbal v sekci Multimediální centra, DVD, Blu-ray
    Reakcí: 4
    Poslední příspěvek: 04-01-2011, 22:28
  3. Přehrávání z USB a DTS
    Od Donuts v sekci Televize: LCD, plazma