Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

Přehrávání DVD

RaGeBbit (4)|28.9.2008 12:25
Zdravím,
V poslední době mám čím dál víc problémy s přehráváním DVD na PC.
Dřív jsem používal WinDVD 4.0. Později ještě úspěšně verzi 6.0, pak ale nastali problémy, tak jsem ještě několikrát použil BS player, párkrát WMP 11 a jednou PowerDVD (WinDVD jsem mezitím odinstaloval). Problémy se stále zhoršovaly. Většinou různé záseky po přehrátí různých log v úvodu, nesmyslné skákání při příkazez typu "next chapter", skok vpřed způsobyl cyklické přehrávání nějaké znělky atd.
Teď se mi dvd vůbec nepřehraje, nebo běží čas při černém obrazu. BSPlayer padá, WMP zobrazí seznam titulů a kapitol ale nic nepřehraje. Na stolním přehrávači ty samé disky fungují bez problému.

V poslední době jsem instaloval ještě Girder a drivery a mediacenter k TV kartě Aver Hybrid (jejich ukončení nepomáhá)

Netuším, co mám dělat, asi bych vylámal ze systému veškeré kodeky a přehrávače, abych mohl instalovat jako po formátu od nuly, ale nevím, co kde mazat.
Foolproof (2713)|28.9.2008 16:14
Reinstalovat PowerDVD, to je (bohužel placený) takový slušný přehrávač. Nepoužívá věci ze systemu, ale jen svoje, takže by neměl být ovlivněn.

Free je MediaPlayerClassic HomeCinema, ale ten je pro vyspělé uživatele.