Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie
Zobrazené výsledky: 1 až 6 z 6

Téma: kvalitni prijem dvb-t

Je tu občas
    Registrace
    Aug 2008

Zdravim vas vsechny, potrebuji poradit.
    Mam koupenou LCD TV Sony 32v4500 HD Ready a potrebuji k tomu kvalitni signal, nebot SD signal neni pro me dostacujici. Televizor je vybaven digitalnim tunerem pro pozemni vysilani a kabelove vysilani a tunerem ve vysoke kvalite (mpeg4).
    Vubec se v tom neorientuji a potreboval bych poradi do ceho jit zda UPC vs. neco dalsiho (pokud existuje).

Jedna se mi o to, abych mel dostacuji pocet programu a pokud mozno i ten nejaky program v HD kvalite (jednak podle toho co jsem cetl, tak Nova HD + i dalsi)
    Cim levnejsi sluzba tim lepsi. A pokud mozno bez digitalniho prijimace...nemam rad zbytecne mnoho ovladacu...

Dekuji mnohokrat za rady a doporuceni...
    Odpovídat lze po přihlášení

Je tu pravidelně
    Registrace
    Feb 2008

Citace Původně odesláno od Marfa Zobrazit příspěvek
    Zdravim vas vsechny, potrebuji poradit.
    Mam koupenou LCD TV Sony 32v4500 HD Ready a potrebuji k tomu kvalitni signal, nebot SD signal neni pro me dostacujici. Televizor je vybaven digitalnim tunerem pro pozemni vysilani a kabelove vysilani a tunerem ve vysoke kvalite (mpeg4).
    Vubec se v tom neorientuji a potreboval bych poradi do ceho jit zda UPC vs. neco dalsiho (pokud existuje).

Jedna se mi o to, abych mel dostacuji pocet programu a pokud mozno i ten nejaky program v HD kvalite (jednak podle toho co jsem cetl, tak Nova HD + i dalsi)
    Cim levnejsi sluzba tim lepsi. A pokud mozno bez digitalniho prijimace...nemam rad zbytecne mnoho ovladacu...

Dekuji mnohokrat za rady a doporuceni...
    tak asi tak
    - u DVB-T na dlouhou dobu zapomeň, mpeg 4 zatím nic, leda od O2 se vzduchem testuje, ale to je prostě jen test
    - na satelitu už se pár kanálů objevuje
    - sháněj si raději filmy v HD, protože se načekáš
    Naposledy upraveno uživatelem Aliens_II: 27-09-2008 v 14:29

Je tu pořád Avatar uživatele mirekv
    Registrace
    Mar 2004

Asi tak, já mám příjem na TV spíš jen informativní, co chci, třeba v HD, si řádně koupím (třeba na wf )

Je tu občas
    Registrace
    Aug 2008

Je rozdil v kvalite od upc digitalni kabelovka nebo analogova kabelovka?

Je tu pořád Avatar uživatele Foolproof
    Registrace
    Mar 2004

Kabelovka je velmi idividuální, někde ujde, někde je nesledovatelná, taky záleží na ceně, pokud by to bylo zadarmo, lze tomu cosi i odpustit.

Je tu pravidelně
    Registrace
    Feb 2007

Digitální a analogová kabelovka se liší maximálně v poskytovaných službách navíc, rozlišení je pořád stejné pokud se nejedná přímo o HD kanál (HBO, Eurosport,...)
    HD v DVB-T bude až u DVB-T2, které nebude spuštěno dříve než po roce 2012 (skončení digitalizace), navíc vysílací technologie (mimo Novy, ČT) by další TV staly další nemalé částky.
    Kupování (půjčování) disků v HD je asi nejlepším řešením.

Podobná témata

1. kvalitní kamera
    Od redkev v sekci Videokamery
    Reakcí: 1
    Poslední příspěvek: 18-10-2009, 12:47
  2. Reakcí: 13
    Poslední příspěvek: 14-05-2009, 20:14
  3. kvalitní signál??
    Od stepanmi v sekci Televize: LCD, plazma
    Reakcí: 31
    Poslední příspěvek: 07-07-2008, 13:14