Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

Problem s obrazom pri plazme

omiko (17)|23.9.2008 23:59
Zdravim,

prosim o pomoc a radu - dnes sme u otca rozbalili novu plazmu LG 50PG3000 a po zapnuti a zakladnom nakonfigurovani to robi taky zelenkavy pruh vo vrchnej tretine obrazu. Robi to aj pri programoch z anteny, rovanko aj ked som cez komponent pripojil PS3. Jedine to nerobi ked je pusteny teletext.
Jasne, napada ma to zabalit a vratit do predajne, nakolko sme to ale kupovali 60 km domova tak sa prvotne chcem vyhnut zbytocnemu prenasaniu a zhananiu dodavky. Ide o to, ci sa to neda dajako restartovat alebo pod.
V prilohe prijam aj foto chybneho obrazu. Dakujem.

R.
IMG_0484_1.JPG
Aliens_II (380)|24.9.2008 08:08
[QUOTE=omiko;192974]Zdravim,

prosim o pomoc a radu - dnes sme u otca rozbalili novu plazmu LG 50PG3000 a po zapnuti a zakladnom nakonfigurovani to robi taky zelenkavy pruh vo vrchnej tretine obrazu. Robi to aj pri programoch z anteny, rovanko aj ked som cez komponent pripojil PS3. Jedine to nerobi ked je pusteny teletext.
Jasne, napada ma to zabalit a vratit do predajne, nakolko sme to ale kupovali 60 km domova tak sa prvotne chcem vyhnut zbytocnemu prenasaniu a zhananiu dodavky. Ide o to, ci sa to neda dajako restartovat alebo pod.
V prilohe prijam aj foto chybneho obrazu. Dakujem.

R.[/QUOTE]

Připoj k tomu ještě video či DVD a zkus, ale to vypadá , že je to v pérdeli.
roman2277 (582)|24.9.2008 10:36
Hm...tyhle problémy jsou skoro vždycky způsobeny kabeláží apod.Zkus vyměnit kabely.
artam (1147)|24.9.2008 11:32
Ked to robi cez antenu aj cez komponent (z PS3), tak je to zrejme vadny kus, zrely na reklamaciu. Niektore predajne to v pohode vymenia do 7 alebo 10 dni bez udania dovodu, najlepsie je zatelefonovat do predajne, kde ste to kupili.
omiko (17)|27.9.2008 00:48
Dik, TV uz je vymenena kus za kus a uz je to O.K.