Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

TOPFIELD TF 7710HDPVR + UPC - problém s EPG

renebr (2)|23.9.2008 20:08
Poraďte prosím, jak vyřešit problém s EPG, které zobrazuje pouze aktuální a následující program. Dle zástupce distributora Topfieldu za to může UPC. Podle nich je ovšem vše OK a na jejich přijímačích zobrazuje EPG bez problémů programy na 3 dny dopředu.
Díky.
tomm07 (1)|16.11.2008 17:51
Mám stejný problém s TF 7700HSCI :-( a zatím marně pátrám po nápravě. U UPC mi řekli, že EPG data na další dny se nevysílají současně s programem ale na jiné frekvenci (12304 H), což by odpovídalo tomu, že např. u NOVA Sport nebo Discovery EPG funguje normálně. Jak to ale vysvětlit přijimači a proč to u přijimačů jiných firem funguje, tomu nerozumím, nejsem až zase takový odborník. Nenajde se tu někdo, kdo tomu rozumí nebo s tím má nějaké zkušenosti? Zástupce TF mě odbyl s tím, že je to chyba UPC.
losos (2977)|16.11.2008 20:10
[QUOTE=tomm07;202270]Mám stejný problém s TF 7700HSCI :-( a zatím marně pátrám po nápravě. U UPC mi řekli, že EPG data na další dny se nevysílají současně s programem ale na jiné frekvenci (12304 H), což by odpovídalo tomu, že např. u NOVA Sport nebo Discovery EPG funguje normálně. Jak to ale vysvětlit přijimači a proč to u přijimačů jiných firem funguje, tomu nerozumím, nejsem až zase takový odborník. Nenajde se tu někdo, kdo tomu rozumí nebo s tím má nějaké zkušenosti? Zástupce TF mě odbyl s tím, že je to chyba UPC.[/QUOTE]

Přijímači to nevysvětlíš, UPCákom také ne (jedině stručně ručně...). Vykašli se na ně a pořiď si Skylink. Tam žádný takový idiotský problém není...
renebr (2)|18.11.2008 08:07
Pořídil jsem si Skylink a jak se dalo čekat, na všech programech se nyní zobrazuje EPG korektně (nehledě na o třídu lepší kvalitu obrazu). Stejně mi to vrtá hlavou, jak je možné, že UPC o tom problému neví anebo a co je horší případ ví, ale vědomě jej ignoruje a lže.
Man5on (661)|18.11.2008 09:59
[QUOTE=renebr;202560]Pořídil jsem si Skylink a jak se dalo čekat, na všech programech se nyní zobrazuje EPG korektně (nehledě na o třídu lepší kvalitu obrazu). Stejně mi to vrtá hlavou, jak je možné, že UPC o tom problému neví anebo a co je horší případ ví, ale vědomě jej ignoruje a lže.[/QUOTE]

Ti jde EPG na všech programech? Mě teda ne, třeba u Nova Sport, ale i jiných :(
losos (2977)|18.11.2008 18:14
[QUOTE=Man5on;202581]Ti jde EPG na všech programech? Mě teda ne, třeba u Nova Sport, ale i jiných :([/QUOTE]

EPG jde, pochopitelně, jen na těch programech, kde jej provozovatel vysílá. Např. jde i na NOVA HD...
Pokud EPG vysíláno není, nic se nemůže zobrazit, to dá rozum...
Man5on (661)|19.11.2008 08:26
[QUOTE=losos;202661]EPG jde, pochopitelně, jen na těch programech, kde jej provozovatel vysílá. Např. jde i na NOVA HD...
Pokud EPG vysíláno není, nic se nemůže zobrazit, to dá rozum...[/QUOTE]

...to je mě jasný, jen mě matou někteří jedinci, kteří tvrdí, že jim jde EPG na všech programech, protože to není pravda.
losos (2977)|22.11.2008 04:42
[QUOTE=Man5on;202746]...to je mě jasný, jen mě matou někteří jedinci, kteří tvrdí, že jim jde EPG na všech programech, protože to není pravda.[/QUOTE]

Třeba měl na mysli "na všech těch programech, kde má jít, kde to EPG vysílají..."