Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

SHARP LC-32D44E-GY vs. PHILIPS 32PFL5403D

Michal-251 (2)|23.9.2008 12:00
Dobrý den,
prosím poraďte, kterou z těchto 2 Tv mám koupit pro děti. Koukají cca 80% na DigiTV a 20% nějaké to DVD (Divx). Od Sharpu mě odrazovalo, že nemá české menu, ale dle vyjádřejí dovozce od září budou dodávány i tyto Tv s českým menu.
Cenová hranice je pevně daná - max. 14 tis. Vím, že za tuto cenu nemohu chtít žádné zázraky.

Děkuji
Michal-251 (2)|26.9.2008 06:07
To se opravdu nenajde nikdo, kdo by poradil totálnímu televiznímu neználkovi. Stačí mi rada typu : Vem Sharp protože narozdíl od Philipse......... nebo tak něco.
Předem dík všem odborníkům.
jkl.lcd (70)|27.10.2008 23:44
Zrovna tu Sharpku jsme ted kupovali dedovi. 32" mel jsem strach jak to bude vypadat, ale je tam pusteny UPC kabelovka analogova, primo na koaxial a ze 3 metru je to uplna pohoda. Jak jsem se toho bal, vypada to dobre. Stala asi 12 000, v eshopech se da sehnat pod 10. Bohuzel DivX jsem nemel sanci zkusit.
Misisi (4)|11.11.2008 14:32
[QUOTE=Michal-251;193292]To se opravdu nenajde nikdo, kdo by poradil totálnímu televiznímu neználkovi. Stačí mi rada typu : Vem Sharp protože narozdíl od Philipse......... nebo tak něco.
Předem dík všem odborníkům.[/QUOTE]

Ahoj, psal jsem v jiném vláknu (tento Sharp vs. Samsung ...456). Vybíral jsem mezi Samsung, Sharp a Sony. Sharp vyhrál a po třech týdnech co ho mám doma z něj nemůžu spustit oči :-)))) Vážně, jsem z něj nadšen.