Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

1 LNB -> 2 přijímače

Perun (38)|18.9.2008 18:06
Zdravím!
jde zapojit na 1 LNB (single) 2 přijímače resp. 2 PC karty? nečekám, že pojedou oba dohromady, člověk taky nikdy nesedí u obou najednou že... potřeboval bych nějaký přepínač, abych nemusel vrtat díry na druhý koax jdoucí od antény... LNB twin pak taky není zadarmo...
díky za odpovědi
Pytkin (7947)|19.9.2008 00:08
daj twin a nespekuluj ..
losos (2977)|19.9.2008 00:24
Dva sat. přijímače lze připojit na jeden LNB jen pomocí LOOP OUT (=prosmyčkování) - ten první přijímač ovšem musí mít výstup LOOP OUT, jak je to u karet, nevím....

Ovšem, dobře ti radí Pytkin, to je fakt nejnej. řešení....- a když už budeš vrtat, přidej si pro jistotu další koax....- to pro budoucnost..., ahoj.
Perun (38)|20.9.2008 14:30
..tak vám nevím pánové, ale koupil jsem si rozdvojku signálu na 129,- Kč v OBI a ono to jede v pohodě na obou počítačích najednou :-)
MONYS (460)|20.9.2008 16:42
[QUOTE=Perun;192493]..tak vám nevím pánové, ale koupil jsem si rozdvojku signálu na 129,- Kč v OBI a ono to jede v pohodě na obou počítačích najednou :-)[/QUOTE]To je hezké že máš rozdvojku ale pokud změníš kanál který má opačnou polarizaci u jedné pc karty tak to nepojede zaráz, kup twin konvertor!
Perun (38)|20.9.2008 22:28
[QUOTE=MONYS;192502]To je hezké že máš rozdvojku ale pokud změníš kanál který má opačnou polarizaci u jedné pc karty tak to nepojede zaráz, kup twin konvertor![/QUOTE]

..když si přečteš můj dotaz, je tam napsáno cituji: "nečekám, že pojedou oba dohromady, člověk taky nikdy nesedí u obou najednou že..." kažpopádně díky moc za rady, takhle ale nemusím vrtat...