Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

Ulozeni nahraneho videa do PC z analogove kamery

martinerss (2)|1.12.2004 19:03
Jaky program mi doporucite ? Potom bych potreboval film rozdelit na kratke avi podle detekce scen nebo to muze byt uz pri zachytavani rozdeleno. Dekuji
Anonymous (825)|1.12.2004 19:09
Ročně u capture modu, zapni nové indexování po pause, třeba ... U svý karty BT-848 to ženu přes bTV.
martinerss (2)|3.12.2004 19:11
nejak tomu nerozumim, me by zajimal ten program, pres ktery si stahnu video z analog kamery do PC a pak se to rozdeli podle scen
zici (4)|3.12.2004 20:35
[quote=Bullback]Ročně u capture modu, zapni nové indexování po pause, třeba ... U svý karty BT-848 to ženu přes bTV.[/quote]

Prosím o radu jak nastavit btv, abych mohl nahravat.V btv nemam žadnou nabidku kodeku. Pořad vyhazuje hlášku "no compresion" dík :-?
Anonymous (825)|4.12.2004 16:10
martinerss: Na scény to nevím, automaticky to ale nemusí bej přesný, myslel jsem že při změně kterou vidíš dáš "stop" a pak zas "rec"a indexují se jako nové soubory ...
zici: Nemám s tím problém, mám tam Huff a MJPEG, oba pracují jako starší ovládače.
clee (6592)|4.12.2004 17:54
scene detect jde presne na frejm podle nastaveni treshold, ale neznam aplikaci ktera by dokazala video rozdelit na soubory, na timeline by to moh umet vegas ale ruku do ohne za nej nedam, stayman mozna jo :-)
PaV_tvf (3)|5.12.2004 17:42
Zdrávím Vás všechny. Již dlouhá léta se zabívám střihem videa. Zatím to teda bylo jen analogově, ale teď se mi dostal do rukou starší počítač a tak se snažím něco tvořit na něm. Premiéru jsem už docela zvládnul a je dobrá, ale mám dotaz. Je tu nějaká ATIňácká grafická karta (tak 3 roky stará). Disk nic moc (20GB - do budoucna musím koupit větší, ale jako student nemám moc finance). Právě proto se snažím, aby video, který chystám na střih bylo co nejmenší, ale zároveň nepoškodilo kvalitu. Při detekci v Ulead Video studiu (zatím používám na zachytávání videa) mi to napíše, že to chytá z ATI RageTheater Video Capture. Poraďte mi prosím někdo nějakej free nebo shareware prugram a kodeky aby video bylo co nejmenší, ale co nejkvalitnější pro užití na VHS nebo DVD. V jaký kvalitě jsou například šířený ty filmi na CD co jsou v avi. To je myslím docela obstojná kvalita. Co pro to udělat. Odpověď a radu vyvažuju zlatem :) Díkas

PS: Mám taky analog kameru
StD (8612)|5.12.2004 18:00
Clee: Z timeline ti tu detekovanou scénu umí uložit i blbý Studio 8 od "hračkářství" Pi, stačí si ji jen vybrat z nabraného souboru. Jenom se mi na tom nelíbí, že dělá opakovaný rendering, ale bez toho by se k tomu halt nedostal...
clee (6592)|5.12.2004 18:15
no prave ze ta rekomprese tam vadi, dv by takhle slo udelat bez renderingu...