Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie
Strana 1 z 2 12 PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 1 až 15 z 25

Téma: Samsung PS42A457 nekvalitní obraz

Nováček
    Registrace
    Nov 2007

Pořídil jsem si plazmu Samsung PS42A457, protože se mi zdála v shopech, že obraz je v této cenové kategorii nejkvalitnější. Doma jsem připojil PC, pouštěl film a kvalita obrazu skvělá. Pak jsem ale připojil přes scart nový DVD přehrávač a obraz i z originálních DVD byl ošklivý, takový jako když prostě moc nazvětšujete obraz. Neostrý, místy rozplizlý, hnusný. Rozhodně horší než na notebooku a prostě ne takový, jaký by měla mít TV za dvacet tisíc. To už je mnohem hezčí, ostřejší a kvalitnější obraz, když připojíme pc nebo DVD přehrávač na naši starou bednu. Obraz TV stanic je to samé, prostě hnus. Ale v prodejnách byly také TV stanice a vypadalo to skvěle, tak, že mě to uchvátilo. Zkoušel jsem všechno - originální nastavení TV, pak si pohrát se všemi funkcemi od teploty barev, přes redukce šumu atd. Ale nenašel jsem nic, co by obraz udělalo ucházejícím. Zvláštní, že z PC to přehrává hezky. Ale v TV i ve filmech přes DVD přehrávač jsou kontury takové rozplizlé, málem ten obraz má duchy, písmo (např. v úvodních titulcích DVD) není úplně ostré atd.

Máte někdo podobnou zkušenost? Nebo jste vy ostatní majitelé této TV s obrazem spokojeni???
    Odpovídat lze po přihlášení

Je tu pořád Avatar uživatele jarino1978
    Registrace
    Jul 2007

a ako máš ten DVD player prepojený s TV ?

Je tu pořád
    Registrace
    Jun 2008

zřejmě to bude přes scart.

Nováček
    Registrace
    Nov 2007

Jo, mam to pripojene pres scart. Konkrétně mám tento přehrávač:
    http://www.hifishop.cz/DetailPage.asp?DPG=114808
    Ale nevim, jestli v tom bude zrovna problem. Obraz je fakt nehezky i pri koukani na tv stanice pres antenu. Nechapu to. Jsem dost zklamany. Pokud se chci divat na filmy s kvalitnim obrazem, tak muzu jedine pres pc. Chtel bych, aby i tv stanice a DVD melo kvalitni obraz a ne takovou rozplizlost.
    Naposledy upraveno uživatelem a_hadada: 14-09-2008 v 21:24

Registrace
    Jul 2007

Citace Původně odesláno od a_hadada Zobrazit příspěvek
    Jo, mam to pripojene pres scart. Konkrétně mám tento přehrávač:
    http://www.hifishop.cz/DetailPage.asp?DPG=114808
    Ale nevim, jestli v tom bude zrovna problem. Obraz je fakt nehezky i pri koukani na tv stanice pres antenu. Nechapu to. Jsem dost zklamany. Pokud se chci divat na filmy s kvalitnim obrazem, tak muzu jedine pres pc. Chtel bych, aby i tv stanice a DVD melo kvalitni obraz a ne takovou rozplizlost.
    ježiš.... to je čo? sorry...pusti si ten istý film na dvd cez dvd player a potom ten istý film cez PC. ak bude výsledok o moc lepší cez PC, problém bude u toho no name dvd prehrávača...

Nováček
    Registrace
    Nov 2007

A co ten problem s tv stanicemi? Jejich obraz je taky dost otresny. Je tu nejaky majitel ps42a457, ktery by se podelil o zkusenosti nebo o nastaveni, se kterym je spokojeny s obrazem???

Registrace
    Jul 2007

aké máš príjmové podmienky ?

Nováček
    Registrace
    Nov 2007

prijem mam dobry, na vsech ostatnich tv v domacnosti je obraz bez chybicky. Ale ty ostatni TV jsou analogy. Zacinam pochybovat, jestli jsem udelal dobre s koupi plazmy. Ten obraz je fakt maximalne uchazejici, ale v zadnem pripade nevypada tak kvalitne a ostre jako na klasicke analog bedne. Myslel jsem, ze za ty penize by mel byt o mnoho trid vys.
    Naposledy upraveno uživatelem a_hadada: 14-09-2008 v 22:24

Nováček
    Registrace
    Jun 2008

prijem mam dobry, na vsech ostatnich tv v domacnosti je obraz bez chybicky. Ale ty ostatni TV jsou analogy. Zacinam pochybovat, jestli jsem udelal dobre s koupi plazmy. Ten obraz je fakt maximalne uchazejici, ale v zadnem pripade nevypada tak kvalitne a ostre jako na klasicke analog bedne. Myslel jsem, ze za ty penize by mel byt o mnoho trid vys.
    Tak tos myslel špatně. Pokud máš možnost příjmu pouze analogu, a navíc ještě nekvalitního, tak asi zapláčeš. Já jsem s touhle telkou spokojený. I analog je vcelku dobře dívatelný, pokud tam jedou novější pořady, ale narozdíl od tebe jsem věděl do čeho jdu, navíc mám ještě možnost DVB-T z Rakouska a satelit a tam je ten obraz výborný (ČT, německé veřejnoprávní ....). Tu telku prostě musíš krmit kvalitním signálem, já když se dívám na nějaký HDčko a pak přepnu na analog, tak bych taky blil....

Hmm Hmm je offline
    Je tu pořád
    Registrace
    Feb 2008

Takže jako vždy, řešením je satelitní příjem a slušný DVD přehrávač. V posledním StereuVideu je test DVD playerů s upscalingem až na 1080p a 720p umí jistě taky, mnohé mají za obraz desítku a stojí něco přes dva litříky. A USB vstup pro flashku s DivXy se taky hodí....

Je tu pravidelně
    Registrace
    Dec 2006

Panebože mít u téhle Plazmy takovýhle Shit přehrávač.A jestli máš i Scart kabel podobné kvality,tak si tady netěžuj.

Nováček
    Registrace
    Nov 2007

Pořídím si teda nový přehrávač. Který z těchto dvou mi podle vás na ps42a457 dá lepší obraz???
    http://www.videotech.cz/dvd-prehrava...ncor-sdv-7404h
    http://www.videotech.cz/dvd-prehrava...410-hdmi-black

Je tu občas
    Registrace
    Feb 2008

Pořídím si teda nový přehrávač. Který z těchto dvou mi podle vás na ps42a457 dá lepší obraz???
    Z těchto opět ani jeden. Vybíral bych mezi značkovými-Pioneer, Sony, Panasonic

Registrace
    Jul 2007

ideš na to úplne zle . najskôr prídi na to, v čom ten škaredý obraz je. potom uvažuj ďalej. už si skúšal tú moju radu s prehratím dvd cez pc a player ?

Nováček
    Registrace
    Nov 2007

A jaký přehrávač na DVD/Divx s podporou cz titulků a usb byste doporučovali k této tv?

Strana 1 z 2 12 PosledníPoslední

Podobná témata

1. Samsung ps42a457 a příjem DVB-T
    Od kuka v sekci DVB-T
    Reakcí: 0
    Poslední příspěvek: 06-11-2008, 12:00
  2. Samsung ps42a457
    Od kuka v sekci DVB-T
    Reakcí: 4
    Poslední příspěvek: 17-10-2008, 13:25
  3. Samsung ps42a457 a DVB-T_pomoc