Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

WinFast VC100 U Video Editor

Ivo Mašek (10205)|13.9.2008 12:54
Zařízení je schopné zaznamenávat video z externích analogových zdrojů a dále je pak softwarově zpracovávat. Jedná se o levné řešení pro ty, kdo nechtějí utrácet za TV tuner, ale potřebují zaznamenávat video např. z kamery nebo video přehrávače.
WinFast VC100 U je velmi kompaktní zařízení v provedení USB donglu, který není o moc větší, než běžný paměťový flash disk. Díky jeho kompaktním rozměrům jej můžete mít vždy při sobě a připraven v pohotovosti.
WinFast VC100 U má kombinovaný - díky redukci - kompozitní i S-Video vstup, podporuje klasické normy i širokoúhlý obraz 16:9. Video dokáže zaznamenávat do formátu MPEG-1/2/4, případně ihned vypálůit pomocí funkce DirectBurn. Dále získáte software ArcSoft ShowBiz DVD 2 pro jednoduchou tvorbu profesionální DVD titulů s videozáznamy, hudbou i obrázkovými slideshow.
Dodávány jsou ovladače pro WinXP a WinVista
http://www.leadtek.com.tw/eng/tv_tuner/overview.asp?lineid=6&pronameid=394
winfast_vc100u_ve_2.jpg winfast_vc100u_ve_3.jpg winfast_vc100u_ve_7.jpg winfast_vc100u_ve_5.jpg winfast_vc100u_ve_6.jpg
stařeček (23)|5.1.2009 00:02
Je možno tohle zařízení využít také jako monitor vstupního signálu? Tedy bez nějakého nahrávání?
Maschina (1)|2.2.2009 15:57
Tak jsem tohle zarizeni koupil a resim moznost sledovani TV, zaznam nepotrebuji tak hledam jen nejaky software na streamovani. Prilozeny ShowBiz funguje bez problemu, ale na sledovani TV nelze pouzit. WinFast PVR se mi podarilo rozchodit, ale jede pouze obraz, zvuk se porad nechyta. Stejne je to i s VLC playerem.. obraz se po nejakem usili podari rozjet, ale zvuk porad nic. Do ATV2000 se mi to ani nepodarilo dostat.

Tak zatim hledam dal, za tyhle penize je to dobra vecicka, a pokud prijima nekdo TV signal pres cinche, tak tohle se zda jako dobra volba.. teda jestli se to nakonec povede zprovoznit
1hroch (865)|4.2.2009 12:13
stařeček (23)|5.2.2009 20:12
A co vy na tohleto : MicroStar MOVIE VOX MINI PLUS USB (ten WinFast VC100 U Video Editor prý už stejně není)
Tommybarber (1)|4.6.2020 06:49
Oh, odkaz, který jsi uvedl, nemohl jsem stáhnout. Našel jsem podobný editor videa, který je editorem kinemaster videa na webu techbigs.com
Saahib (1)|18.2.2021 19:02
Zdravím, jaký doporučíte editor videa pro přenos z mini DV ( Canon zr 100 camcorder) do počítače ? nainstaloval jsem nový firewire ( PCIe card 3 port) mám kabel,
standartní video přehrávače nejdou spustit. mám Windows 7 v PC. Dík za radu. Petr.
Saxel (2279)|19.2.2021 14:23
Zřejmě ti v systému chybí kodek pro DV-video. Stáhni si a nainstaluj Cedocida DV Codec.
Darnellgraves (1)|23.4.2021 09:14
Je možno tohle zařízení využít také jako monitor vstupního signálu? Tedy bez nějakého nahrávání?