Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Zobrazené výsledky: 1 až 6 z 6

Téma: Připojení PC (DVI) do plasmy (HDMI)

Nováček Avatar uživatele Nico
    Registrace
    Nov 2004

Dobrý den, je tu prosím někdo, kdo má zapojené PC z grafiky přes DVi do plasmové TV přes HDMI ? Chtěl bych tu plasmu využít i na hraní her ( po síti) tak by mě zajímalo jestli to netrpí nějakými lagy.Uvažuju nad Panasonicem TH-42PX8ES, je teď v makru za 16 600. Nemá ale PC vstup, takže mi zbyde asi připojení jen přes HDMI. Je to tak ? Nechce se mi platit 20 000 za TH-42PX80 která se stříbrná nedělá a je dražší jen o ten PC vstup a čtečku karet.
    Pokud máte někdo PC připojeno do plasmy DVI-HDMI, dejte mi prosím vědět zda je to použitelné na CS hraní.

Děkuji moc

Radek
    Odpovídat lze po přihlášení

Je tu pořád
    Registrace
    Jun 2008

Radku asi tak
    pokud chceš hrát velice intenzivně tak jdi do LCD. Přece jen vypalování i když omezené u P hrozí. Pokud , ale jsi schopen uhlídat, aby se například stabilní obraz nedržel na displeji delší dobu, tak pak prosím. Ale je to o hlídání. Plasma je dobrá věc, ale tohle zrovna není její doména.

Nováček Avatar uživatele Nico
    Registrace
    Nov 2004

Citace Původně odesláno od jarda50 Zobrazit příspěvek
    Radku asi tak
    pokud chceš hrát velice intenzivně tak jdi do LCD. Přece jen vypalování i když omezené u P hrozí. Pokud , ale jsi schopen uhlídat, aby se například stabilní obraz nedržel na displeji delší dobu, tak pak prosím. Ale je to o hlídání. Plasma je dobrá věc, ale tohle zrovna není její doména.
    Díky za odpověď, to vypalování bych asi až tak neřešil, na hru mám čas tak na hodinku večer Jen nevím jak to bude s lagem, odezva chápu že bude u plasmy dobrá, ale jestli nedochází ke spoždění datového toku. Proto se ptám na síťové hry kde hraju servry s pingem i 150 ms a na LCD monitoru u PC to ještě stíhá, nevím o kolik se to změní když tensignál půjde z DVI do HDMI do plasmy

Nováček
    Registrace
    Sep 2008

Ahoj já teď po koupi jenom cvičně zapojil 37" LCD přesně tímto způsobem, ale zkoušel jsem jenom 2 minuty gta. Zítra bych měl vyřešit přidělání na zeď a potom ti sem hodím reference, jak to vypadá s více hrama. Zkusím WoW, CS a možná se najde na disku ještě něco.

Je tu pravidelně
    Registrace
    Dec 2006

Citace Původně odesláno od Nico Zobrazit příspěvek
    Díky za odpověď, to vypalování bych asi až tak neřešil, na hru mám čas tak na hodinku večer Jen nevím jak to bude s lagem, odezva chápu že bude u plasmy dobrá, ale jestli nedochází ke spoždění datového toku. Proto se ptám na síťové hry kde hraju servry s pingem i 150 ms a na LCD monitoru u PC to ještě stíhá, nevím o kolik se to změní když tensignál půjde z DVI do HDMI do plasmy
    Hm...po síti jsem hrál jen Resistance a všechno se zdálo OK.Ovšem tohle ani tak nezáleží na Plazmě,ale na jiných okolnostech.(int.provider,server apod)

Je tu pravidelně
    Registrace
    Jan 2006

To zpoždění není věcí TV, ale netu. Propojení přes DVI-HDMI je nejlepší způsob a s rychlostí nemá nic společného.

Podobná témata

1. Plazma a pripojeni PC pres HDMI?!
    Od pylous v sekci Televize: LCD, plazma
    Reakcí: 16
    Poslední příspěvek: 14-09-2011, 15:39
  2. Reakcí: 11
    Poslední příspěvek: 20-03-2011, 20:28
  3. Připojení plasmy přes UTP nebo HDMI ?
    Od Cassper17 v sekci Televize: LCD, plazma
    Reakcí: 24
    Poslední příspěvek: 09-12-2009, 20:52
  4. Reakcí: 10
    Poslední příspěvek: 05-11-2007, 08:53
  5. HDMI u plasmy s 480 radky
    Od immortal v sekci Televize: LCD, plazma
    Reakcí: 12
    Poslední příspěvek: 26-06-2006, 14:38