Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

Připojení PC (DVI) do plasmy (HDMI)

Nico (3)|9.9.2008 11:02
Dobrý den, je tu prosím někdo, kdo má zapojené PC z grafiky přes DVi do plasmové TV přes HDMI ? Chtěl bych tu plasmu využít i na hraní her ( po síti) tak by mě zajímalo jestli to netrpí nějakými lagy.Uvažuju nad Panasonicem TH-42PX8ES, je teď v makru za 16 600. Nemá ale PC vstup, takže mi zbyde asi připojení jen přes HDMI. Je to tak ? Nechce se mi platit 20 000 za TH-42PX80 která se stříbrná nedělá a je dražší jen o ten PC vstup a čtečku karet.
Pokud máte někdo PC připojeno do plasmy DVI-HDMI, dejte mi prosím vědět zda je to použitelné na CS hraní.

Děkuji moc

Radek
jarda50 (1424)|9.9.2008 22:53
Radku asi tak
pokud chceš hrát velice intenzivně tak jdi do LCD. Přece jen vypalování i když omezené u P hrozí. Pokud , ale jsi schopen uhlídat, aby se například stabilní obraz nedržel na displeji delší dobu, tak pak prosím. Ale je to o hlídání. Plasma je dobrá věc, ale tohle zrovna není její doména.
Nico (3)|10.9.2008 08:21
[QUOTE=jarda50;191043]Radku asi tak
pokud chceš hrát velice intenzivně tak jdi do LCD. Přece jen vypalování i když omezené u P hrozí. Pokud , ale jsi schopen uhlídat, aby se například stabilní obraz nedržel na displeji delší dobu, tak pak prosím. Ale je to o hlídání. Plasma je dobrá věc, ale tohle zrovna není její doména.[/QUOTE]

Díky za odpověď, to vypalování bych asi až tak neřešil, na hru mám čas tak na hodinku večer :) Jen nevím jak to bude s lagem, odezva chápu že bude u plasmy dobrá, ale jestli nedochází ke spoždění datového toku. Proto se ptám na síťové hry kde hraju servry s pingem i 150 ms a na LCD monitoru u PC to ještě stíhá, nevím o kolik se to změní když tensignál půjde z DVI do HDMI do plasmy :(
arnostek (3)|17.9.2008 23:56
Ahoj já teď po koupi jenom cvičně zapojil 37" LCD přesně tímto způsobem, ale zkoušel jsem jenom 2 minuty gta. Zítra bych měl vyřešit přidělání na zeď a potom ti sem hodím reference, jak to vypadá s více hrama. Zkusím WoW, CS a možná se najde na disku ještě něco.
roman2277 (582)|18.9.2008 08:24
[QUOTE=Nico;191057]Díky za odpověď, to vypalování bych asi až tak neřešil, na hru mám čas tak na hodinku večer :) Jen nevím jak to bude s lagem, odezva chápu že bude u plasmy dobrá, ale jestli nedochází ke spoždění datového toku. Proto se ptám na síťové hry kde hraju servry s pingem i 150 ms a na LCD monitoru u PC to ještě stíhá, nevím o kolik se to změní když tensignál půjde z DVI do HDMI do plasmy :([/QUOTE]Hm...po síti jsem hrál jen Resistance a všechno se zdálo OK.Ovšem tohle ani tak nezáleží na Plazmě,ale na jiných okolnostech.(int.provider,server apod)
Lark (365)|18.9.2008 10:54
To zpoždění není věcí TV, ale netu. Propojení přes DVI-HDMI je nejlepší způsob a s rychlostí nemá nic společného.